Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 6000 48G 4SFP Switch - Switch - L3 - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - AC 100 - 127 V/200 - 240 V

Pris fra 5.398 krtil 6.049 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 651 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.987 kr 7. mar.

Sammenlign priser på HPE Aruba 6000 48G 4SFP Switch - Switch - L3 - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - AC 100 - 127 V/200 - 240 V og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5398 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba 6000 48G 4SFP Switch - Switch - L3 - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - AC 100 - 127 V/200 - 240 V
5.398 kr
Til butik
HPE Aruba 6000 48G 4SFP Switch - Switch - L3 - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - AC 100 - 127 V/200 - 240 V billede

Produktspecifikationer

Kategori: Switches
Farve: 1
Artikel nr.: R8N86A#ACE
EAN: 0190017560175
Varenr.: 9401287
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba 6000 48G 4SFP Switch 48-porte Gigabit
5.399 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba 6000 48G 4SFP Switch
5.859 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba 6000 48G 4SFP Managed
6.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba 6000 48G 4SFP Switch - Switch - L3 - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - AC 100 - 127 V/200 - 240 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba 6000 48G 4SFP Switch - Switch - L3 - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - AC 100 - 127 V/200 - 240 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK5.398 kr5.398 krKøb
2CompuMail DK5.399 kr5.399 krKøb
3Proshop DK5.859 kr5.859 krKøb
4Ultrashop6.049 kr6.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba 6000 48G 4SFP Switch - Switch - L3 - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - AC 100 - 127 V/200 - 240 V

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba 6000 48G 4SFP Switch - Switch - L3 - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - AC 100 - 127 V/200 - 240 V i 173 dage. Laveste pris i perioden er 4.323 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 5.869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.073 kr.

Den nuværende pris på 5.398 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HPE Aruba 6000 48G 4SFP Switch - Switch - L3 - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - AC 100 - 127 V/200 - 240 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HPE Aruba 6000 48G 4SFP Switch - Switch - L3 - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - AC 100 - 127 V/200 - 240 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20265.398 kr24 kr (0%)
28. maj 20265.422 kr48 kr (1%)
27. maj 20265.374 kr24 kr (0%)
26. maj 20265.398 kr24 kr (0%)
25. maj 20265.422 kr1 kr (0%)
24. maj 20265.423 kr120 kr (2%)
23. maj 20265.303 kr71 kr (1%)
21. maj 20265.374 kr24 kr (0%)
20. maj 20265.398 kr24 kr (0%)
18. maj 20265.422 kr25 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret