Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP M27fq 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz

Hewlett-PackardComputerskærmeEAN: 0196188174517
Pris fra 1.508 krtil 1.849 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 341 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.453 kr 17. apr.

Sammenlign priser på HP M27fq 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1508 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP M27fq 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz
1.508 kr
Til butik
HP M27fq 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz billede

Produktinformation

HP M27fq - M-Series - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 2H4B5E9#ABB
EAN: 0196188174517
Varenr.: 999762016
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" HP M27fq - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS
1.689 kr
Til butik
27" HP M27fq - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS billede

Produktinformation

HP M27fq monitor leverer alsidig produktivitet og mediebrug med levende farver og adaptive-sync for glattere billedbevægelser. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2xHDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync; 99% sRGB; Mat antirefleksbelægning Pålidelig farvedækning og justerbar tilt mindsker belastning af øjnene og sikrer ensartet billedkvalitet ved længere arbejds- eller multimediesessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 2H4B5E9#ABB
EAN: 0196188174517
Varenr.: 3023992
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP M27fq 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz
1.849 kr
Til butik
HP M27fq 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz billede

Produktinformation

HP M27fq 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz Oplev en verden af skarphed og detaljer med HP M27fq, en imponerende 27-tommers skærm, der tilbyder en opløsning på 2560 x 1440 (2K). Denne skærm kombinerer et elegant design med fremragende billedkvalit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV & Lyd
EAN: 0196188174517
Varenr.: 41979

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP M27fq 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP M27fq 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.508 kr1.508 krKøb
2Proshop DK1.689 kr1.689 krKøb
3Ultrashop1.849 kr1.849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP M27fq 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz

PriceData har fulgt prisen på HP M27fq 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.423 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 1.667 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.510 kr.

Den nuværende pris på 1.508 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for HP M27fq 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for HP M27fq 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.508 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.507 kr22 kr (1%)
19. maj 20261.529 kr41 kr (3%)
18. maj 20261.488 kr10 kr (1%)
17. maj 20261.478 kr10 kr (1%)
14. maj 20261.488 kr41 kr (3%)
12. maj 20261.529 kr51 kr (3%)
9. maj 20261.478 kr13 kr (1%)
6. maj 20261.465 kr5 kr (0%)
5. maj 20261.470 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret