Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr

HansgroheSanitetEAN: 4059625340264
Pris fra 856 krtil 1.101,48 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 245,48 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 779 kr 2. maj

Sammenlign priser på HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 856 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr
856 kr
Til butik
HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Køkkenarmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 74813000
EAN: 4059625340264
Varenr.: 10277058
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, koldstart, krom
899 kr
Til butik
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, koldstart, krom billede

Produktinformation

Køkkenarmatur med koldstart og drejetud i krom Når hverdagen kræver overblik, hjælper Hansgrohe Zesis M33 dig med at holde tempoet og stilen. Det slanke køkkenarmatur i krom er nemt at betjene og rart at se på. En drejbar tud og koldstart-funktion gør de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4059625340264
Varenr.: 705832704
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 220mm tud, forkromet
957 kr
Til butik
hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 220mm tud, forkromet billede

Produktinformation

ComfortZone 150 svingningsområde kan justeres i 2 trin på 60 ° eller 110 ° normalstråle maksimal gennemstrømsmængde ved 3 bar: 7,6 l/min keramisk kartusche G ?-tilslutningsslanger mulighed for temperaturbegrænsning

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: hansgrohe Varekatalog
EAN: 4059625340264
Varenr.: 3019499
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 220mm tud, forkromet
978,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, koldstart, krom
-1%989 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, koldstart, krom
1.099 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 1-grebs køkkenarmatur 150, Cool
1.101,48 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK856 kr895 krKøb
2CompletVVS899 kr899 krKøb
3Elvvs.dk957 kr957 krKøb
4vvsfittings.dk978,75 kr978,75 krKøb
5LavprisVVS989 kr989 krKøb
6BilligVVS DK1.099 kr1.099 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.101,48 kr1.101,48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr

PriceData har fulgt prisen på HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr i 182 dage. Laveste pris i perioden er 775 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 881 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 847 kr.

Den nuværende pris på 856 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026856 kr1 kr (0%)
14. maj 2026857 kr21 kr (2%)
13. maj 2026878 kr36 kr (4%)
11. maj 2026842 kr36 kr (4%)
9. maj 2026878 kr35 kr (4%)
7. maj 2026843 kr1 kr (0%)
6. maj 2026842 kr1 kr (0%)
5. maj 2026843 kr15 kr (2%)
3. maj 2026858 kr79 kr (10%)
2. maj 2026779 kr79 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret