Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 219mm tud t/kv/udtr.br forkr

HansgroheSanitetEAN: 4059625339749
Pris fra 1.081 krtil 1.599 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 518 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 959 kr 30. apr.

Sammenlign priser på HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 219mm tud t/kv/udtr.br forkr og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1081 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 219mm tud t/kv/udtr.br forkr
1.081 kr
Til butik
HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 219mm tud t/kv/udtr.br forkr billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Køkkenarmaturer
Farve: 4
Artikel nr.: 74800000
EAN: 4059625339749
Varenr.: 8517874
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 150 kkkenarmatur, med udtrk, krom
1.113 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 150 med udtræksbruser 2jet, krom
1.271,1 kr
Til butik
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 150 med udtræksbruser 2jet, krom billede

Produktinformation

Køkkenarmaturer til budgetvenlige priser fra HansgroheSerien Zesis M33 indeholder prisvenlige køkkenarmaturer i høj kvalitet og med et funktionelt design, som er nemme at installerer. Serien består af køkkenvandhaner i to forskellige højder med to strålet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4059625339749
Varenr.: 15841492238671
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.299 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 219mm tud. Med udtrækstud, forkromet
1.339 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
-4%1.349 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Zesis køkkenarmatur m33 150
1.367,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 219mm tud. Med udtrækstud, forkromet
1.433,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 219mm tud t/kv/udtr.br forkr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 219mm tud t/kv/udtr.br forkr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.081 kr1.081 krKøb
2WATTOO.DK1.113 kr1.113 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.271,1 kr1.271,1 krKøb
4CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
5Elvvs.dk1.339 kr1.339 krKøb
6LavprisVVS1.349 kr1.349 krKøb
7MaintainIt1.367,5 kr1.367,5 krKøb
8vvsfittings.dk1.433,75 kr1.433,75 krKøb
9BilligVVS DK1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 219mm tud t/kv/udtr.br forkr

PriceData har fulgt prisen på HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 219mm tud t/kv/udtr.br forkr i 181 dage. Laveste pris i perioden er 880 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 1.138 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.079 kr.

Den nuværende pris på 1.081 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 219mm tud t/kv/udtr.br forkr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 219mm tud t/kv/udtr.br forkr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.081 kr32 kr (3%)
27. maj 20261.113 kr15 kr (1%)
26. maj 20261.128 kr47 kr (4%)
21. maj 20261.081 kr47 kr (4%)
10. maj 20261.128 kr26 kr (2%)
8. maj 20261.102 kr26 kr (2%)
7. maj 20261.128 kr28 kr (3%)
4. maj 20261.100 kr141 kr (15%)
30. apr. 2026959 kr120 kr (11%)
29. apr. 20261.079 kr120 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret