Gå til hovedindhold

Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 150 med udtræksbruser 2jet, rustfri stål finish

HansgroheSanitetEAN: 4059625339756
Pris fra 1.619 krtil 1.899 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.529 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 150 med udtræksbruser 2jet, rustfri stål finish og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1619 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, udtrækstud, stål
-5%1.619 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, udtrækstud, stål billede

Produktinformation

Kompakt Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur med udtrækstud Hansgrohe Zesis M33 gør køkkenarbejdet nemmere med sin praktiske udtrækstud, der kan forlænges op til 50 cm. Den svingbare tud kan drejes 150°, hvilket giver stor bevægelsesfrihed ved vasken. Med to...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: stainless steel
EAN: 4059625339756
Varenr.: 705833580
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 219mm tud t/kv/udtr.br Steel-optik
1.648 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 150 med udtræksbruser 2jet, rustfri stål finish
1.774,81 kr
Til butik
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 150 med udtræksbruser 2jet, rustfri stål finish billede

Produktinformation

Køkkenarmaturer til budgetvenlige priser fra HansgroheSerien Zesis M33 indeholder prisvenlige køkkenarmaturer i høj kvalitet og med et funktionelt design, som er nemme at installerer. Serien består af køkkenvandhaner i to forskellige højder med to strålet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4059625339756
Varenr.: 15842823897423
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, udtrækstud, stål
1.799 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 219mm tud. Med udtrækstud, Steel-optik
1.841 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 219mm tud. Med udtrækstud, Steel-optik
1.867,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, udtrækstud, stål
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 150 med udtræksbruser 2jet, rustfri stål finish koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 150 med udtræksbruser 2jet, rustfri stål finish koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.619 kr1.619 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.648 kr1.648 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.774,81 kr1.774,81 krKøb
4CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb
5Elvvs.dk1.841 kr1.841 krKøb
6vvsfittings.dk1.867,5 kr1.867,5 krKøb
7BilligVVS DK1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 150 med udtræksbruser 2jet, rustfri stål finish

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 150 med udtræksbruser 2jet, rustfri stål finish i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.340 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.619 kr.

Den nuværende pris på 1.619 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 150 med udtræksbruser 2jet, rustfri stål finish. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 150 med udtræksbruser 2jet, rustfri stål finish de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.619 kr29 kr (2%)
25. maj 20261.648 kr11 kr (1%)
24. maj 20261.637 kr18 kr (1%)
17. maj 20261.619 kr28 kr (2%)
16. maj 20261.647 kr28 kr (2%)
12. maj 20261.619 kr29 kr (2%)
11. maj 20261.648 kr29 kr (2%)
3. maj 20261.619 kr90 kr (6%)
3. apr. 20261.529 kr95 kr (6%)
14. mar. 20261.624 kr62 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret