Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr

HansgroheSanitetEAN: 4059625340103
Pris fra 753 krtil 1.199 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 446 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 719 kr 3. apr.

Sammenlign priser på HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 753 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr
753 kr
Til butik
HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Køkkenarmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 74802000
EAN: 4059625340103
Varenr.: 8506470
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 150 kkkenarmatur, L-tud, krom
808 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, krom
839 kr
Til butik
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, krom billede

Produktinformation

Zesis M33 armatur med svingtud i krom Zesis M33 er et armatur i klassisk og tidløst design til køkkener. Armaturets lige og enkle linjer suppleres og brydes let af de afrundede detaljer, hvilket giver et rigtigt flot udtryk til køkkenet. Med svingtud Dett...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4059625340103
Varenr.: 705832504
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 220mm tud, forkromet
883 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, krom
-6%890 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HANSGROHE ZESIS M33 150 KROM
903,16 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hansgrohe zesis m33 150 krom
972,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur 220mm tud, forkromet
978,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 1-grebs køkkenarmatur 150 1jet krom
1.101 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Zesis M33 køkkenarmatur, krom
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK753 kr792 krKøb
2WATTOO.DK808 kr808 krKøb
3CompletVVS839 kr839 krKøb
4Elvvs.dk883 kr883 krKøb
5LavprisVVS890 kr890 krKøb
6EL-GROSSISTEN903,16 kr903,16 krKøb
7MaintainIt972,5 kr972,5 krKøb
8vvsfittings.dk978,75 kr978,75 krKøb
9Proshop DK1.101 kr1.101 krKøb
10BilligVVS DK1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr

PriceData har fulgt prisen på HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr i 182 dage. Laveste pris i perioden er 719 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 805 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 770 kr.

Den nuværende pris på 753 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for HG Zesis M33 køkkenarmatur - etgrebsbatteri 220mm tud t/kv forkr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026753 kr2 kr (0%)
26. maj 2026755 kr2 kr (0%)
25. maj 2026757 kr3 kr (0%)
23. maj 2026760 kr1 kr (0%)
22. maj 2026761 kr2 kr (0%)
21. maj 2026763 kr1 kr (0%)
20. maj 2026764 kr1 kr (0%)
18. maj 2026765 kr1 kr (0%)
16. maj 2026766 kr1 kr (0%)
15. maj 2026767 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret