Gå til hovedindhold

Hansgrohe Crometta hndbruser, EcoSmart, 100 mm, 1 jet, hvid/krom

HansgroheSanitetEAN: 4011097780658
Pris fra 145 krtil 219 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 141,66 kr 7. maj

Sammenlign priser på Hansgrohe Crometta hndbruser, EcoSmart, 100 mm, 1 jet, hvid/krom og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe Crometta håndbruser Ø100mm 1jet EcoSmart hvid/krom
145 kr
Til butik
hansGrohe Crometta håndbruser Ø100mm 1jet EcoSmart hvid/krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Brusersæt & tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 26333400
EAN: 4011097780658
Varenr.: 5669194
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CROMETTA 1JET HÅNDBRUSER ECO 9L
148,74 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta hndbruser, EcoSmart, 100 mm, 1 jet, hvid/krom
151 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Crometta håndbruser Eco S. 1 jet, krom
157 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Crometta 1jet håndbruser eco 9l
162,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Crometta 1Jet Håndbruser Eco 9L
164,55 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta håndbruser, vandbesparende, krom
-6%188 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta håndbruser, vandbesparende, krom
189 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta håndbruser, vandbesparende, krom
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Crometta hndbruser, EcoSmart, 100 mm, 1 jet, hvid/krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Crometta hndbruser, EcoSmart, 100 mm, 1 jet, hvid/krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK145 kr184 krKøb
2EL-GROSSISTEN148,74 kr148,74 krKøb
3WATTOO.DK151 kr151 krKøb
4Elvvs.dk157 kr157 krKøb
5MaintainIt162,5 kr162,5 krKøb
6Billigelogvvs.dk164,55 kr164,55 krKøb
7LavprisVVS188 kr188 krKøb
8CompletVVS189 kr189 krKøb
9BilligVVS DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Crometta hndbruser, EcoSmart, 100 mm, 1 jet, hvid/krom

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Crometta hndbruser, EcoSmart, 100 mm, 1 jet, hvid/krom i 180 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Hansgrohe Crometta hndbruser, EcoSmart, 100 mm, 1 jet, hvid/krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Hansgrohe Crometta hndbruser, EcoSmart, 100 mm, 1 jet, hvid/krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026145 kr1 kr (1%)
18. maj 2026144 kr4,74 kr (3%)
17. maj 2026148,74 kr2,26 kr (1%)
9. maj 2026151 kr9,34 kr (7%)
7. maj 2026141,66 kr1,34 kr (1%)
6. maj 2026143 kr1,34 kr (1%)
23. apr. 2026141,66 kr1,34 kr (1%)
22. apr. 2026143 kr1,34 kr (1%)
19. apr. 2026141,66 kr1,34 kr (1%)
18. apr. 2026143 kr1,34 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret