Gå til hovedindhold

HansGrohe Crometta brusesæt Vario EcoSmart 9l/min med 65 cm brusestang & Ø100 mm håndbruser

HansgroheSanitetEAN: 4011097792033
Pris fra 431 krtil 599 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 168 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 413 kr 9. mar.

Sammenlign priser på HansGrohe Crometta brusesæt Vario EcoSmart 9l/min med 65 cm brusestang & Ø100 mm håndbruser og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 431 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta Vario brusesæt, vandbesparende, krom/hvid
-6%431 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Crometta Vario brusesæt, vandbesparende, krom/hvid billede

Produktinformation

Hansgrohe Crometta Vario brusesæt med håndbruser, bruserstang, bruserslange og glider Håndbruseren med med to stråletyper og EcoSmart Bruserstørrelse: 100 mm Stråletype: Rain, IntenseRain Vælg stråletype ved at dreje på stråleskiven Kugleled der modvirke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus
Farve: chrome/white
Størrelse: 65 cm
EAN: 4011097792033
Varenr.: 737719870
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta Vario Unica, 65 cm, EcoSmart, krom
462 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HansGrohe Crometta brusesæt Vario EcoSmart 9l/min med 65 cm brusestang & Ø100 mm håndbruser
467 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta Vario Unica 65 cm EcoSmart
488,39 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Crometta vario eco unica brusesæt 65cm
530 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta Vario brusesæt, vandbesparende, krom/hvid
549 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta Vario brusesæt, vandbesparende, krom/hvid
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HansGrohe Crometta brusesæt Vario EcoSmart 9l/min med 65 cm brusestang & Ø100 mm håndbruser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HansGrohe Crometta brusesæt Vario EcoSmart 9l/min med 65 cm brusestang & Ø100 mm håndbruser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS431 kr431 krKøb
2WATTOO.DK462 kr462 krKøb
3CS MEGASTORE DK467 kr506 krKøb
4EL-GROSSISTEN488,39 kr488,39 krKøb
5MaintainIt530 kr530 krKøb
6BilligVVS DK549 kr549 krKøb
7CompletVVS599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HansGrohe Crometta brusesæt Vario EcoSmart 9l/min med 65 cm brusestang & Ø100 mm håndbruser

PriceData har fulgt prisen på HansGrohe Crometta brusesæt Vario EcoSmart 9l/min med 65 cm brusestang & Ø100 mm håndbruser i 182 dage. Laveste pris i perioden er 404 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 505 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 447 kr.

Den nuværende pris på 431 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for HansGrohe Crometta brusesæt Vario EcoSmart 9l/min med 65 cm brusestang & Ø100 mm håndbruser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for HansGrohe Crometta brusesæt Vario EcoSmart 9l/min med 65 cm brusestang & Ø100 mm håndbruser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026431 kr28 kr (6%)
24. maj 2026459 kr28 kr (6%)
17. maj 2026431 kr30 kr (7%)
16. maj 2026461 kr30 kr (7%)
12. maj 2026431 kr31 kr (7%)
11. maj 2026462 kr31 kr (7%)
6. maj 2026431 kr31 kr (7%)
3. maj 2026462 kr3 kr (1%)
18. apr. 2026459 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026460 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret