Gå til hovedindhold

Hansgrohe Crometta 85 Green brusesæt EcoSmart+, 65 cm, krom

HansgroheSanitetEAN: 4011097607139
Pris fra 413 krtil 559 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hansgrohe Crometta 85 Green brusesæt EcoSmart+, 65 cm, krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 413 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 brusesæt, vandbesparende, krom
-6%413 kr
Før 441 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Crometta 85 brusesæt, vandbesparende, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Crometta 85 Green brusesætmed 1 strålefunktion. Brusesættet består af følgende:- Håndbruser:Crometta 85 Green Ø8,5 cm- Brusestang:Unica 'Crometta 65 cm- Slange: Metaflex'C 160 cmMange af bruserne fra Hansgrohes fås med EcoSmart, der brug

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus
Farve: chrome
EAN: 4011097607139
Varenr.: 737703704
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 brusesæt, vandbesparende, krom
479 kr
Til butik
Hansgrohe Crometta 85 brusesæt, vandbesparende, krom billede

Produktinformation

HG Crometta85 Green/ Unica'C65ProduktspecifikationerStråletype: normalstråle Bruserstørrelse: 85 mm Holderens vinkel kan justeres med 90°, kan svinge og justeres i højdeMaksimal gennemstrømsmængde (ved 3 bar): 6 l/min Forkromede vægbeslag af kunststof...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
EAN: 4011097607139
Varenr.: 737703704
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 Green brusesæt EcoSmart+, 65 cm, krom
517,15 kr
Til butik
Hansgrohe Crometta 85 Green brusesæt EcoSmart+, 65 cm, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Crometta En daglig behagelig brusefornøjelse! Er du på udkig efter et ukompliceret brusesæt, der giver et simpelt, skønt brus, skal du gå efter Crometta 85. Den lille håndbruser giver med sin normal stråle en yderst behagelig stråle.Alle bruses...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4011097607139
Varenr.: 15841494696271
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HansGrohe Crometta 85 green sæt 65 cm krom
526 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 brusesæt, vandbesparende, krom
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Crometta 85 Green brusesæt EcoSmart+, 65 cm, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Crometta 85 Green brusesæt EcoSmart+, 65 cm, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS413 kr413 krKøb
2CompletVVS479 kr479 krKøb
3EL-GROSSISTEN517,15 kr517,15 krKøb
4CS MEGASTORE DK526 kr565 krKøb
5BilligVVS DK559 kr559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Crometta 85 Green brusesæt EcoSmart+, 65 cm, krom

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Crometta 85 Green brusesæt EcoSmart+, 65 cm, krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 404 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 513 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 439 kr.

Den nuværende pris på 413 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Hansgrohe Crometta 85 Green brusesæt EcoSmart+, 65 cm, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Hansgrohe Crometta 85 Green brusesæt EcoSmart+, 65 cm, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026413 kr66 kr (14%)
24. maj 2026479 kr66 kr (16%)
17. maj 2026413 kr100 kr (19%)
16. maj 2026513 kr100 kr (24%)
9. mar. 2026413 kr46 kr (10%)
8. mar. 2026459 kr46 kr (11%)
5. feb. 2026413 kr46 kr (10%)
4. feb. 2026459 kr46 kr (11%)
3. feb. 2026413 kr46 kr (10%)
7. jan. 2026459 kr20 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret