Gå til hovedindhold

HANSGrohe Crometta 85 1Jet Ø85 mm håndbruser med 1 strålefunktion

HansgroheSanitetEAN: 4011097664842
Pris fra 130 krtil 189 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 30. apr.

Sammenlign priser på HANSGrohe Crometta 85 1Jet Ø85 mm håndbruser med 1 strålefunktion og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 1jet hndbruser, Krom, 85 mm
130 kr
Til butik
Hansgrohe Crometta 85 1jet hndbruser, Krom, 85 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Bad Hndbrusere
EAN: 4011097664842
Varenr.: 738451004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HANSGrohe Crometta 85 1Jet Ø85 mm håndbruser med 1 strålefunktion
142 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 håndbruser, krom
-4%143 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Crometta 85 håndbruser, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Crometta 85 enkel og pålidelig håndbruser i krom Crometta 85 er en klassisk 1-stråle håndbruser fra Hansgrohe, der passer perfekt til dig, der ønsker en enkel og driftssikker løsning. Med en diameter på 85 mm får du en god, koncentreret vandstr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus
Farve: chrome
Størrelse: 85 mm
EAN: 4011097664842
Varenr.: 738451004
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 håndbruser, 1jet, krom
148,41 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 håndbruser, 1 stråletype, krom
159 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Crometta 85 1jet håndbruser
162,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Crometta 85 1jet Håndbruser chrom hansgrohe nr. 28585
166,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 håndbruser, krom
169 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Crometta 85 håndbruser, krom
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HANSGrohe Crometta 85 1Jet Ø85 mm håndbruser med 1 strålefunktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HANSGrohe Crometta 85 1Jet Ø85 mm håndbruser med 1 strålefunktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK130 kr130 krKøb
2CS MEGASTORE DK142 kr181 krKøb
3LavprisVVS143 kr143 krKøb
4EL-GROSSISTEN148,41 kr148,41 krKøb
5Proshop DK159 kr198 krKøb
6MaintainIt162,5 kr162,5 krKøb
7vvsfittings.dk166,25 kr166,25 krKøb
8BilligVVS DK169 kr169 krKøb
9CompletVVS189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HANSGrohe Crometta 85 1Jet Ø85 mm håndbruser med 1 strålefunktion

PriceData har fulgt prisen på HANSGrohe Crometta 85 1Jet Ø85 mm håndbruser med 1 strålefunktion i 181 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 142 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 132 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for HANSGrohe Crometta 85 1Jet Ø85 mm håndbruser med 1 strålefunktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for HANSGrohe Crometta 85 1Jet Ø85 mm håndbruser med 1 strålefunktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026130 kr2 kr (2%)
27. maj 2026132 kr10 kr (7%)
26. maj 2026142 kr9 kr (7%)
23. maj 2026133 kr9 kr (6%)
22. maj 2026142 kr9 kr (7%)
20. maj 2026133 kr1 kr (1%)
13. maj 2026134 kr1 kr (1%)
10. maj 2026135 kr2 kr (2%)
8. maj 2026133 kr8,79 kr (6%)
7. maj 2026141,79 kr5,79 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret