Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte H610M D3W DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331865245
Pris fra 479 krtil 789 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gigabyte H610M D3W DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte H610M D3W DDR4 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel H610 Express
479 kr
Til butik
Gigabyte H610M D3W DDR4 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel H610 Express billede

Produktinformation

Gigabyte H610M D3W DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: H610M D3W DDR4
EAN: 4719331865245
Varenr.: 1002504182
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte H610M D3W DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
539 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte H610M D3W DDR4 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel H610 Express
619 kr
Til butik
Gigabyte H610M D3W DDR4 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel H610 Express billede

Produktinformation

Gigabyte H610M D3W DDR4 Micro ATX LGA1700 Opgrader din computer med Gigabyte H610M D3W, et kompakt Micro ATX bundkort, der understøtter den nyeste LGA1700 socket til Intel-processorer. Dette motherboard kombinerer fremragende ydeevne med alsidighed, hvilk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
EAN: 4719331865245
Varenr.: 120655
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE H610M D3W DDR4 - 1.0 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
667 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort micro ATX - Gigabyte H610M D3W DDR4, LGA 1700, 1x M.2, USB 3.2 Gen 1
-1%769 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort micro ATX - Gigabyte H610M D3W DDR4, LGA 1700, 1x M.2, USB 3.2 Gen 1
-1%789 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte H610M D3W DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte H610M D3W DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK479 kr479 krKøb
2CS MEGASTORE DK539 kr578 krKøb
3Ultrashop619 kr619 krKøb
4Proshop DK667 kr706 krKøb
5Boligcenter DK769 kr769 krKøb
6Vivas DK789 kr868 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte H610M D3W DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte H610M D3W DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 688 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 562 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Gigabyte H610M D3W DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Gigabyte H610M D3W DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026479 kr10 kr (2%)
21. maj 2026489 kr10 kr (2%)
14. maj 2026499 kr47 kr (9%)
13. maj 2026546 kr4 kr (1%)
11. apr. 2026550 kr5 kr (1%)
10. apr. 2026555 kr30 kr (6%)
3. apr. 2026525 kr12 kr (2%)
27. mar. 2026537 kr11 kr (2%)
18. mar. 2026548 kr39 kr (7%)
6. mar. 2026587 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret