Gå til hovedindhold

GIGABYTE H610M S2H V2 - 1.0 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

GigabyteBundkortEAN: 4719331859817
Pris fra 478 krtil 669 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 472 kr 3. apr.

Sammenlign priser på GIGABYTE H610M S2H V2 - 1.0 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 478 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte H610M S2H V2 DDR4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel H610
478 kr
Til butik
Gigabyte H610M S2H V2 DDR4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel H610 billede

Produktinformation

Gigabyte H610M S2H V2 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: H610M S2H V2
EAN: 4719331859817
Varenr.: 1001215278
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte H610M S2H V2 Bundkort
491 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE H610M S2H V2 - 1.0 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
510 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte H610M S2H V2 DDR4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel H610
619 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte H610M S2H V2 - Intel LGA1700, DDR5, micro ATX
-3%649 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte H610M S2H V2 - Intel LGA1700, DDR5, micro ATX
-3%669 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H610M S2H V2 - 1.0 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H610M S2H V2 - 1.0 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK478 kr478 krKøb
2Komplett DK491 kr491 krKøb
3Proshop DK510 kr549 krKøb
4Ultrashop619 kr619 krKøb
5Boligcenter DK649 kr649 krKøb
6Vivas DK669 kr748 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE H610M S2H V2 - 1.0 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE H610M S2H V2 - 1.0 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 181 dage. Laveste pris i perioden er 472 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 532 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 497 kr.

Den nuværende pris på 478 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for GIGABYTE H610M S2H V2 - 1.0 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for GIGABYTE H610M S2H V2 - 1.0 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026478 kr1 kr (0%)
13. maj 2026477 kr1 kr (0%)
9. maj 2026478 kr1 kr (0%)
8. maj 2026477 kr2 kr (0%)
7. maj 2026475 kr2 kr (0%)
6. maj 2026477 kr2 kr (0%)
2. maj 2026475 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026477 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026478 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026477 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret