Gå til hovedindhold

GIGABYTE H810M S2H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

GIGABYTEEAN: 4719331880057
Pris fra 752 krtil 834 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 747 kr 14. maj

Sammenlign priser på GIGABYTE H810M S2H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 752 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GIGABYTE H810M S2H GEN5 micro ATX LGA 1851 Intel H810
752 kr
Til butik
GIGABYTE H810M S2H GEN5 micro ATX LGA 1851 Intel H810 billede

Produktinformation

Gigabyte H810M S2H GEN5 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - H810 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: H810M S2H GEN5
EAN: 4719331880057
Varenr.: 1003865236
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE H810M S2H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
834 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H810M S2H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H810M S2H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK752 kr752 krKøb
2Proshop DK834 kr873 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE H810M S2H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE H810M S2H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 62 dage. Laveste pris i perioden er 747 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 756 kr.

Den nuværende pris på 752 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for GIGABYTE H810M S2H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for GIGABYTE H810M S2H GEN5 - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026752 kr2 kr (0%)
29. maj 2026754 kr1 kr (0%)
25. maj 2026755 kr1 kr (0%)
23. maj 2026754 kr1 kr (0%)
22. maj 2026755 kr2 kr (0%)
20. maj 2026753 kr1 kr (0%)
17. maj 2026754 kr6 kr (1%)
15. maj 2026748 kr1 kr (0%)
14. maj 2026747 kr5 kr (1%)
13. maj 2026752 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret