Gå til hovedindhold

GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

GigabyteBundkortEAN: 4719331859732
Pris fra 496 krtil 639 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 143 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 474 kr 4. maj

Sammenlign priser på GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 496 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte H610M S2H V3 DDR4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel H610
496 kr
Til butik
Gigabyte H610M S2H V3 DDR4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel H610 billede

Produktinformation

Gigabyte H610M S2H V3 DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: H610M S2H V3 DDR4
EAN: 4719331859732
Varenr.: 1001825953
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte H610M S2H V3 DDR4 Bundkort
499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
519 kr
Til butik
GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel H610 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.2 / 1 x HDMI 1.4 / 1 x VGA, Realtek 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: H610M S2H V3 DDR4
EAN: 4719331859732
Varenr.: 3237788
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte H610M S2H V3 DDR4 - LGA1700, micro ATX, M.2, USB 3.2, GbE
-6%619 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte H610M S2H V3 DDR4 - LGA1700, micro ATX, M.2, USB 3.2, GbE
-6%639 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte H610M S2H V3 DDR4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel H610
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK496 kr496 krKøb
2Komplett DK499 kr499 krKøb
3Proshop DK519 kr558 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr718 krKøb
6Ultrashop639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 181 dage. Laveste pris i perioden er 474 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 519 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 498 kr.

Den nuværende pris på 496 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for GIGABYTE H610M S2H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026496 kr22 kr (5%)
4. maj 2026474 kr25 kr (5%)
26. apr. 2026499 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026498 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026497 kr2 kr (0%)
18. apr. 2026495 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026497 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026500 kr3 kr (1%)
14. mar. 2026503 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026502 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret