Gå til hovedindhold

ASRock H610M-H2/M.2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

ASRockBundkortEAN: 4710483946929
Pris fra 428 krtil 589 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 413 kr 23. mar.

Sammenlign priser på ASRock H610M-H2/M.2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 428 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock H610M-H2/M.2 DDR4 LGA1700 mATX
428 kr
Til butik
ASRock H610M-H2/M.2 DDR4 LGA1700 mATX billede

Produktinformation

ASRock H610M-H2/M.2 - Bundkort - DDR4 - Intel LGA1700 - mATX - Gigabit LAN

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBP70-A0UAYZ
EAN: 4710483946929
Varenr.: 1002863214
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASRock H610M-H2/M.2 DDR4 LGA1700 mATX Bundkort - GEEKD.dk
505 kr
Til butik
ASRock H610M-H2/M.2 DDR4 LGA1700 mATX Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at bygge dit næste gaming-setup uden at sprænge budgettet? Dit setup fortjener et bundkort, der bare virker - hver gang. ASRock H610M-H2/M.2 giver dig alt det essentielle til moderne Intel-processorer fra 12., 13. og 14. generation, uden at du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
EAN: 4710483946929
Varenr.: 49805978304848
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock H610M-H2/M.2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
546 kr
Til butik
ASRock H610M-H2/M.2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel H610 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A, skærm tilslutning: 2 x HDMI 2.1, Realtek RTL8111H 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90-MXBP70-A0UAYZ
EAN: 4710483946929
Varenr.: 3325910
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock H610M-H2/M.2 DDR4 LGA1700 mATX
549 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Asrock H610M-H2/M.2 - micro ATX, LGA 1700
-2%569 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Asrock H610M-H2/M.2 - micro ATX, LGA 1700
-2%589 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock H610M-H2/M.2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock H610M-H2/M.2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK428 kr428 krKøb
2Geekd505 kr505 krKøb
3Proshop DK546 kr585 krKøb
4Ultrashop549 kr549 krKøb
5Boligcenter DK569 kr569 krKøb
6Vivas DK589 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock H610M-H2/M.2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASRock H610M-H2/M.2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 123 dage. Laveste pris i perioden er 413 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 505 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 435 kr.

Den nuværende pris på 428 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASRock H610M-H2/M.2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASRock H610M-H2/M.2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026428 kr21 kr (5%)
29. maj 2026449 kr1 kr (0%)
27. maj 2026448 kr5 kr (1%)
26. maj 2026453 kr1 kr (0%)
25. maj 2026452 kr4 kr (1%)
24. maj 2026448 kr1 kr (0%)
23. maj 2026447 kr23 kr (5%)
22. maj 2026424 kr4 kr (1%)
19. maj 2026428 kr8 kr (2%)
18. maj 2026420 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret