Gå til hovedindhold

GIGABYTE H610M H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

GigabyteBundkortEAN: 4719331859718
Pris fra 464 krtil 629 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 447 kr 3. apr.

Sammenlign priser på GIGABYTE H610M H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 464 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte H610M H V3 DDR4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel H610
464 kr
Til butik
Gigabyte H610M H V3 DDR4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel H610 billede

Produktinformation

Gigabyte H610M H V3 DDR4 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: H610M H V3 DDR4
EAN: 4719331859718
Varenr.: 1001825952
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE H610M H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
513 kr
Til butik
GIGABYTE H610M H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel H610 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A, skærm tilslutning: 1 x HDMI 1.4 / 1 x VGA, Realtek 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: H610M H V3 DDR4
EAN: 4719331859718
Varenr.: 3237789
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort - Gigabyte H610M H V3 DDR4 (LGA1700, micro ATX)
-3%609 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bundkort - Gigabyte H610M H V3 DDR4 (LGA1700, micro ATX) billede

Produktinformation

Bundkort til Intel Core - stabilt valg til hverdags- og kontorbrugGigabyte H610M H V3 DDR4 er et kompakt micro ATX bundkort til moderne Intel Core processorer i LGA1700. Det leverer en solid platform med 4+1+1 digitalt Hybrid Phases VRM, dual-channel DDR4 op til 3.200 MHz og hurtig lagring via PCIe 3.0 M.2. Perfekt til en pålidelig kontor-pc, studie-setup eller en strømlinet hjemme-pc med stabile forbindelser og nem udvidelse.Funktioner der gør en forskelMed Intel H610 Express chipset, indbygget 7.1-lyd (Realtek ALC897) og Gigabit LAN får du de nødvendige features samlet ét sted. Tilslut nemt skærme via HDMI, DVI-D eller VGA, og udnyt USB 3.2 Gen 1 for hurtige enheder. Bundkortet understøtter Windows 10/11 x64 og byder på sundhedsovervågning af spænding, temperatur, blæsere og vandkøling.Socket/CPU: LGA1700, Intel Core i3/i5/i7/i9 samt Pentium Gold og CeleronChipset: Intel H610 ExpressFormfaktor: micro ATXStrøm: ATX, 24-pin + 8-pin EPSHukommelse: 2× DIMM, DDR4-SDRAM, dual-channel, op til 64 GB, op til 3.200 MHz, ECC & Non‑ECC (ubufferet)Lagring: 1× M.2 (PCIe 3.0), 4× SATA III; understøtter HDD & SSD (op til 5 drev)Udvidelse: 1× PCIe x16, 1× PCIe x1, 1× M.2Lyd: Realtek ALC897, 7.1 kanalerNetværk: Gigabit EthernetBagpanel: 2× USB 3.2 Gen 1 Type‑A, 4× USB 2.0, 1× RJ‑45, 1× PS/2, 1× HDMI, 1× DVI‑D, 1× VGA, mikrofon-ind, 3× hovedtelefon/linje-udInterne stik: 1× USB 3.2 Gen 1 header, 2× USB 2.0 headers, 4× SATA III, RGB LED header, COM, TPM, frontaudio, frontpanel, CPU/SYS blæserBIOS: UEFI AMI, Clear CMOS jumper og knapUnderstøttede OS: Windows 10 x64, Windows 11 x64Mål: Bredde: 23,0 cm, Dybde: 21,5 cm, Højde: 3,5 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Bundkort
Vægt: 0.79g
EAN: 4719331859718
Varenr.: 1920914
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort - Gigabyte H610M H V3 DDR4 (LGA1700, micro ATX)
-3%629 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H610M H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H610M H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK464 kr464 krKøb
2Proshop DK513 kr552 krKøb
3Boligcenter DK609 kr609 krKøb
4Vivas DK629 kr708 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE H610M H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE H610M H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 167 dage. Laveste pris i perioden er 447 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 472 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 460 kr.

Den nuværende pris på 464 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for GIGABYTE H610M H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for GIGABYTE H610M H V3 DDR4 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026464 kr1 kr (0%)
22. maj 2026465 kr1 kr (0%)
12. maj 2026464 kr5 kr (1%)
8. apr. 2026469 kr20 kr (4%)
4. apr. 2026449 kr2 kr (0%)
3. apr. 2026447 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026448 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026449 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026448 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026449 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret