Gå til hovedindhold

GIGABYTE H610M H V2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

GIGABYTEBundkortEAN: 4719331859985
Pris fra 456 krtil 479 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 425 kr 24. maj

Sammenlign priser på GIGABYTE H610M H V2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 456 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte H610M H V2 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel H610
456 kr
Til butik
Gigabyte H610M H V2 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel H610 billede

Produktinformation

Gigabyte H610M H V2 - 1.0 - bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: H610M H V2
EAN: 4719331859985
Varenr.: 1001825951
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE H610M H V2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
479 kr
Til butik
GIGABYTE H610M H V2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel H610 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A, skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1 / 1 x VGA, Realtek 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: H610M H V2
EAN: 4719331859985
Varenr.: 3248129

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H610M H V2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H610M H V2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK456 kr456 krKøb
2Proshop DK479 kr518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE H610M H V2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE H610M H V2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 178 dage. Laveste pris i perioden er 425 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 522 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 481 kr.

Den nuværende pris på 456 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for GIGABYTE H610M H V2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for GIGABYTE H610M H V2 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026456 kr27 kr (6%)
25. maj 2026429 kr4 kr (1%)
24. maj 2026425 kr2 kr (0%)
23. maj 2026427 kr2 kr (0%)
22. maj 2026429 kr2 kr (0%)
21. maj 2026431 kr2 kr (0%)
20. maj 2026433 kr4 kr (1%)
18. maj 2026437 kr2 kr (0%)
17. maj 2026439 kr2 kr (0%)
16. maj 2026441 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret