Gå til hovedindhold

GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

GIGABYTEEAN: 4719331871116
Pris fra 550 krtil 773 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 223 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 550 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte H610M D3H DDR4 WIFI Bundkort
550 kr
Til butik
Gigabyte H610M D3H DDR4 WIFI Bundkort billede

Produktinformation

Gigabyte H610M D3H DDR4 WIFI Bundkort - LGA 1700, Micro ATX, DDR4, 1 x PCIe 4.0, 2x M.2 - Bundkort Intel Socket

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: H610M D3H DDR4 WIFI
EAN: 4719331871116
Varenr.: 1325189
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte H610M D3H WIFI DDR4 Micro ATX LGA1700 sokkel Intel H610 Express
627 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
773 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK550 kr550 krKøb
2CompuMail DK627 kr627 krKøb
3Proshop DK773 kr812 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 181 dage. Laveste pris i perioden er 550 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.675 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 682 kr.

Den nuværende pris på 550 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H610 Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026550 kr73 kr (12%)
3. maj 2026623 kr4 kr (1%)
2. maj 2026627 kr3 kr (0%)
1. maj 2026624 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026623 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026624 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026625 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026624 kr2 kr (0%)
24. apr. 2026622 kr2 kr (0%)
19. apr. 2026620 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret