Gå til hovedindhold

GIGABYTE B850 EAGLE ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

GigabyteBundkortEAN: 4719331871680
Pris fra 1.297 krtil 1.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 422 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.283 kr 19. apr.

Sammenlign priser på GIGABYTE B850 EAGLE ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1297 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B850 EAGLE ICE ATX Socket AM5 AMD B850
1.297 kr
Til butik
Gigabyte B850 EAGLE ICE ATX Socket AM5 AMD B850 billede

Produktinformation

Gigabyte B850 EAGLE ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B850 EAGLE ICE
EAN: 4719331871680
Varenr.: 1003343342
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B850 EAGLE ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
-2%1.462 kr
Før 1.490 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GIGABYTE B850 EAGLE ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: ATX, AMD AM5 socket, AMD B850 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), AMD Vega Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B850 EAGLE ICE
EAN: 4719331871680
Varenr.: 3372682
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B850 EAGLE ICE ATX Socket AM5 AMD B850
1.589 kr
Til butik
Gigabyte B850 EAGLE ICE ATX Socket AM5 AMD B850 billede

Produktinformation

GIGABYTE B850 EAGLE ICE Bundkort Oplev styrken ved GIGABYTE B850 EAGLE ICE bundkortet, designet til AMD B850 Sokkel AM5 i et ATX-format. Dette bundkort tilbyder en imponerende ydeevne med den nyeste teknologi, herunder understøttelse af AMD Ryzen-processo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
EAN: 4719331871680
Varenr.: 98766
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B850 Eagle Ice - AM5, ATX, DDR5
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B850 Eagle Ice - AM5, ATX, DDR5
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B850 EAGLE ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B850 EAGLE ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.297 kr1.297 krKøb
2Proshop DK1.462 kr1.462 krKøb
3Ultrashop1.589 kr1.589 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE B850 EAGLE ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE B850 EAGLE ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX i 165 dage. Laveste pris i perioden er 1.263 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.305 kr.

Den nuværende pris på 1.297 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for GIGABYTE B850 EAGLE ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for GIGABYTE B850 EAGLE ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.297 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.298 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.300 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.302 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.303 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.300 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.303 kr4 kr (0%)
20. maj 20261.299 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.300 kr10 kr (1%)
15. maj 20261.290 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret