Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331871239
Pris fra 1.418 krtil 1.759 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 341 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.270 kr 9. maj

Sammenlign priser på Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1418 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE ATX AM5 sokkel AMD B850
1.418 kr
Til butik
Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE ATX AM5 sokkel AMD B850 billede

Produktinformation

Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - AM5 sokkel - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B850 EAGLE WF7 ICE
EAN: 4719331871239
Varenr.: 1003269607
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte B850 EAGLE WF7 ICE Bundkort
1.426 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B850 EAGLE WIFI7 ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
1.515 kr
Til butik
GIGABYTE B850 EAGLE WIFI7 ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: ATX, AMD AM5 socket, AMD B850 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-6400 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), Realtek RTL8922AE WiFi 7 & Bluetooth 5.4, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B850 EAGLE WF7 ICE
EAN: 4719331871239
Varenr.: 3380315
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.539 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE ATX AM5 sokkel AMD B850
1.759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.418 kr1.418 krKøb
2Komplett DK1.426 kr1.426 krKøb
3Proshop DK1.515 kr1.515 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.539 kr1.539 krKøb
5Ultrashop1.759 kr1.759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.270 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 1.470 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.367 kr.

Den nuværende pris på 1.418 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Gigabyte B850 EAGLE WIFI7 ICE - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.418 kr48 kr (4%)
16. maj 20261.370 kr98 kr (8%)
12. maj 20261.272 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.270 kr100 kr (7%)
1. maj 20261.370 kr41 kr (3%)
29. apr. 20261.329 kr7 kr (1%)
28. apr. 20261.336 kr7 kr (1%)
27. apr. 20261.343 kr7 kr (1%)
26. apr. 20261.350 kr7 kr (1%)
25. apr. 20261.357 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret