Gå til hovedindhold

Bundkort Gigabyte B850M Eagle WiFi 6E ICE - AM5, DDR5 op til 8.200 MHz, M.2 PCIe 5.0/4.0, 2.5 GbE, USB 3.2 Gen 2

GigabyteBundkortEAN: 4719331871789
Pris fra 1.235 krtil 1.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 384 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.172 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Bundkort Gigabyte B850M Eagle WiFi 6E ICE - AM5, DDR5 op til 8.200 MHz, M.2 PCIe 5.0/4.0, 2.5 GbE, USB 3.2 Gen 2 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1235 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B850M EAGLE WIFI6E ICE Micro ATX Socket AM5 AMD B850
1.235 kr
Til butik
Gigabyte B850M EAGLE WIFI6E ICE Micro ATX Socket AM5 AMD B850 billede

Produktinformation

Gigabyte B850M EAGLE WIFI6E ICE - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B850M EAGLE WF6E ICE
EAN: 4719331871789
Varenr.: 1003395400
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte B850M EAGLE WIFI6E ICE bundkort
1.290 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B850M EAGLE WIFI6E ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
1.301 kr
Til butik
GIGABYTE B850M EAGLE WIFI6E ICE Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B850 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-6400 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 2 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), Realtek RTL8852CE WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B850M EAGLE WF6E ICE
EAN: 4719331871789
Varenr.: 3390379
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B850M EAGLE WIFI6E ICE Micro ATX Socket AM5 AMD B850
1.519 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B850M Eagle WiFi 6E ICE - AM5, DDR5 op til 8.200 MHz, M.2 PCIe 5.0/4.0, 2.5 GbE, USB 3.2 Gen 2
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B850M Eagle WiFi 6E ICE - AM5, DDR5 op til 8.200 MHz, M.2 PCIe 5.0/4.0, 2.5 GbE, USB 3.2 Gen 2
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bundkort Gigabyte B850M Eagle WiFi 6E ICE - AM5, DDR5 op til 8.200 MHz, M.2 PCIe 5.0/4.0, 2.5 GbE, USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bundkort Gigabyte B850M Eagle WiFi 6E ICE - AM5, DDR5 op til 8.200 MHz, M.2 PCIe 5.0/4.0, 2.5 GbE, USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.235 kr1.235 krKøb
2Komplett DK1.290 kr1.290 krKøb
3Proshop DK1.301 kr1.301 krKøb
4Ultrashop1.519 kr1.519 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bundkort Gigabyte B850M Eagle WiFi 6E ICE - AM5, DDR5 op til 8.200 MHz, M.2 PCIe 5.0/4.0, 2.5 GbE, USB 3.2 Gen 2

PriceData har fulgt prisen på Bundkort Gigabyte B850M Eagle WiFi 6E ICE - AM5, DDR5 op til 8.200 MHz, M.2 PCIe 5.0/4.0, 2.5 GbE, USB 3.2 Gen 2 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.172 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 1.334 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.247 kr.

Den nuværende pris på 1.235 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Bundkort Gigabyte B850M Eagle WiFi 6E ICE - AM5, DDR5 op til 8.200 MHz, M.2 PCIe 5.0/4.0, 2.5 GbE, USB 3.2 Gen 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Bundkort Gigabyte B850M Eagle WiFi 6E ICE - AM5, DDR5 op til 8.200 MHz, M.2 PCIe 5.0/4.0, 2.5 GbE, USB 3.2 Gen 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.235 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.234 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.238 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.237 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.239 kr6 kr (0%)
20. maj 20261.233 kr20 kr (2%)
13. maj 20261.253 kr49 kr (4%)
7. maj 20261.204 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.203 kr1 kr (0%)
3. apr. 20261.204 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret