Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer IJOINT tee med muffe 32 mm x 1´´. 90 °. PN16. PP

+GF+SanitetEAN: 8025351225560
Pris fra 57 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Georg Fischer IJOINT tee med muffe 32 mm x 1´´. 90 °. PN16. PP og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer IJOINT tee med muffe 32 mm x 1´´. 90 °. PN16. PP
57 kr
Til butik
Georg Fischer IJOINT tee med muffe 32 mm x 1´´. 90 °. PN16. PP billede

Produktinformation

TransT90 ° f iJOINT PP NBR PN16 d32-1

Produktspecifikationer

Kategori: T-stykker til Plast Kompression
EAN: 8025351225560
Varenr.: 339230
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
T-stk. 32mm x 1 mf. x 32mm - iJOINT PN16. PP-EPDM
60 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT tee 32 x 1" x 32 mm
60 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 32 mm x 1" tee med muffe, PP, PN16
82,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint tee med muffe, til PEM rør, 1" x 32 mm
99 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint tee til PEM rør, muffe, 1" x 32 mm
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT tee med muffe 32 mm x 1´´. 90 °. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT tee med muffe 32 mm x 1´´. 90 °. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk57 kr57 krKøb
2CS MEGASTORE DK60 kr99 krKøb
3Proshop DK60 kr99 krKøb
4EL-GROSSISTEN82,25 kr82,25 krKøb
5CompletVVS99 kr99 krKøb
6BilligVVS DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer IJOINT tee med muffe 32 mm x 1´´. 90 °. PN16. PP

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer IJOINT tee med muffe 32 mm x 1´´. 90 °. PN16. PP i 175 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Georg Fischer IJOINT tee med muffe 32 mm x 1´´. 90 °. PN16. PP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Georg Fischer IJOINT tee med muffe 32 mm x 1´´. 90 °. PN16. PP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202657 kr1 kr (2%)
25. maj 202658 kr2 kr (3%)
24. maj 202660 kr2 kr (3%)
8. maj 202658 kr1 kr (2%)
6. maj 202657 kr3 kr (5%)
5. maj 202660 kr3 kr (5%)
24. apr. 202657 kr3 kr (5%)
23. apr. 202660 kr3 kr (5%)
24. mar. 202657 kr3 kr (5%)
23. mar. 202660 kr3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret