Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer IJOINT tee 63 mm. 90°. PN16. PP

+GF+SanitetEAN: 8025351226000
Pris fra 309 krtil 427,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 118,5 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Georg Fischer IJOINT tee 63 mm. 90°. PN16. PP og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint tee, til PEM rør, Ø63 mm
309 kr
Til butik
+GF+ iJoint tee, til PEM rør, Ø63 mm billede

Produktinformation

GF iJoint Tee til PEM rør - 63 mm Kompressionsfitting Lav vægt 16 bars arbejdstryk (PN16) Minimum 50 års levetid Nem installation Temperatur -10°C - +45°C Passer til PE (PEM) rør SDR11 & SDR17 iJOINT bruges ved samling af PE-rør til brugsvand. Systemet eg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: VVS fittings
Farve: black
Størrelse: 63x63x63mm
EAN: 8025351226000
Varenr.: 073630363
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 63 mm tee, lige, PP, PN16
337,31 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint tee til PEM rør, 63 mm
369 kr
Til butik
+GF+ iJoint tee til PEM rør, 63 mm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Farve: black
Størrelse: 63x63x63mm
EAN: 8025351226000
Varenr.: 073630363
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint tee til PEM rør, 63 mm
375 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Georg Fischer IJOINT tee 63 mm. 90°. PN16. PP
427,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT tee 63 mm. 90°. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT tee 63 mm. 90°. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS309 kr309 krKøb
2EL-GROSSISTEN337,31 kr337,31 krKøb
3BilligVVS DK369 kr369 krKøb
4LavprisVVS375 kr375 krKøb
5vvsfittings.dk427,5 kr427,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer IJOINT tee 63 mm. 90°. PN16. PP

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer IJOINT tee 63 mm. 90°. PN16. PP i 159 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 427,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 309 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Georg Fischer IJOINT tee 63 mm. 90°. PN16. PP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Georg Fischer IJOINT tee 63 mm. 90°. PN16. PP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026309 kr118,5 kr (28%)
28. maj 2026427,5 kr118,5 kr (38%)
27. maj 2026309 kr60 kr (16%)
26. maj 2026369 kr60 kr (19%)
17. maj 2026309 kr28,31 kr (8%)
16. maj 2026337,31 kr28,31 kr (9%)
10. maj 2026309 kr28,31 kr (8%)
9. maj 2026337,31 kr30,66 kr (10%)
7. maj 2026306,65 kr2,35 kr (1%)
6. maj 2026309 kr2,35 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret