Gå til hovedindhold

+GF+ iJOINT 50 x 32 x 50 mm tee, reduceret, PP, PN16

+GF+SanitetEAN: 8025351226062
Pris fra 164 krtil 237,79 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 73,79 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163 kr 27. maj

Sammenlign priser på +GF+ iJOINT 50 x 32 x 50 mm tee, reduceret, PP, PN16 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer IJOINT tee 50-32-50 mm. 90 °. PN16. PP
164 kr
Til butik
Georg Fischer IJOINT tee 50-32-50 mm. 90 °. PN16. PP billede

Produktinformation

tee 50x32x50mm PP/NBR +GF+ iJOINT t/PErør

Produktspecifikationer

Kategori: T-stykker til Plast Kompression
EAN: 8025351226062
Varenr.: 675719
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
T-stk. 50 x 32 x 50mm - iJOINT PN16. PP-EPDM
172 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT tee 50 x 32 x 50 mm
173 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 50 x 32 x 50 mm tee, reduceret, PP, PN16
237,79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ iJOINT 50 x 32 x 50 mm tee, reduceret, PP, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ iJOINT 50 x 32 x 50 mm tee, reduceret, PP, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk164 kr164 krKøb
2CS MEGASTORE DK172 kr211 krKøb
3Proshop DK173 kr212 krKøb
4EL-GROSSISTEN237,79 kr237,79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for +GF+ iJOINT 50 x 32 x 50 mm tee, reduceret, PP, PN16

PriceData har fulgt prisen på +GF+ iJOINT 50 x 32 x 50 mm tee, reduceret, PP, PN16 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 176 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 164 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for +GF+ iJOINT 50 x 32 x 50 mm tee, reduceret, PP, PN16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for +GF+ iJOINT 50 x 32 x 50 mm tee, reduceret, PP, PN16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026164 kr1 kr (1%)
27. maj 2026163 kr4 kr (2%)
25. maj 2026167 kr9 kr (5%)
24. maj 2026176 kr9 kr (5%)
6. maj 2026167 kr9 kr (5%)
5. maj 2026176 kr9 kr (5%)
30. apr. 2026167 kr5 kr (3%)
23. jan. 2026162 kr5 kr (3%)
13. jan. 2026167 kr8 kr (5%)
11. jan. 2026159 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret