Gå til hovedindhold

+GF+ iJOINT 40 x 32 x 40 mm tee, reduceret, PP, PN16

+GF+SanitetEAN: 8025351226079
Pris fra 133 krtil 222,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 89,5 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123 kr 7. mar.

Sammenlign priser på +GF+ iJOINT 40 x 32 x 40 mm tee, reduceret, PP, PN16 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
T-stk. 40 x 32 x 40mm - iJOINT PN16. PP-EPDM
133 kr
Til butik
T-stk. 40 x 32 x 40mm - iJOINT PN16. PP-EPDM billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kompressions fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 158400234
EAN: 8025351226079
Varenr.: 3505585
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT tee 40 x 32 x 40 mm
133 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer IJOINT tee 40-32-40 mm. 90 °. PN16. PP
133 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint tee, til PEM rør, Ø40x32x40 mm
167 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 40 x 32 x 40 mm tee, reduceret, PP, PN16
175,59 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint tee til PEM rør, 40x32x40 mm
205 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint tee til PEM rør, 40x32x40 mm
215 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Georg Fischer IJOINT tee 40-32-40 mm. 90°. PN16. PP
222,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ iJOINT 40 x 32 x 40 mm tee, reduceret, PP, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ iJOINT 40 x 32 x 40 mm tee, reduceret, PP, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK133 kr172 krKøb
2Proshop DK133 kr172 krKøb
3Elvvs.dk133 kr133 krKøb
4CompletVVS167 kr167 krKøb
5EL-GROSSISTEN175,59 kr175,59 krKøb
6BilligVVS DK205 kr205 krKøb
7LavprisVVS215 kr215 krKøb
8vvsfittings.dk222,5 kr222,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for +GF+ iJOINT 40 x 32 x 40 mm tee, reduceret, PP, PN16

PriceData har fulgt prisen på +GF+ iJOINT 40 x 32 x 40 mm tee, reduceret, PP, PN16 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 116 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for +GF+ iJOINT 40 x 32 x 40 mm tee, reduceret, PP, PN16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for +GF+ iJOINT 40 x 32 x 40 mm tee, reduceret, PP, PN16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026133 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026132 kr7 kr (5%)
24. mar. 2026139 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026140 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026139 kr1 kr (1%)
19. mar. 2026140 kr1 kr (1%)
8. mar. 2026139 kr16 kr (13%)
7. mar. 2026123 kr7 kr (6%)
20. dec. 2025116 kr4 kr (3%)
17. dec. 2025120 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret