Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 40 mm x 1''. PN16. PP

+GF+SanitetEAN: 8025351225058
Pris fra 52 krtil 129 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 40 mm x 1''. PN16. PP og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 40 mm x 1´´. PN16. PP
52 kr
Til butik
Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 40 mm x 1´´. PN16. PP billede

Produktinformation

Overgang 40mmx1 PP/NBR +GF+ iJOINT np t/PErør

Produktspecifikationer

Kategori: Overgang med nippel til Plast Kompression
EAN: 8025351225058
Varenr.: 339256
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overg.nippel 40mm x 1 - iJOINT PN16. PP-NBR
54 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT overgangsnippel 40 mm x 1"
54 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsnippel, til PEM rør, 1" x 40 mm
75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 40 mm x 1" overgang med nippel, PP, PN16
75,99 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 40 mm x 1''. PN16. PP
97,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsnippel til PEM rør, 1" x 40 mm
129 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsnippel til PEM rør, 1" x 40 mm
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 40 mm x 1''. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 40 mm x 1''. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk52 kr52 krKøb
2CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb
3Proshop DK54 kr93 krKøb
4CompletVVS75 kr75 krKøb
5EL-GROSSISTEN75,99 kr75,99 krKøb
6vvsfittings.dk97,5 kr97,5 krKøb
7BilligVVS DK129 kr129 krKøb
8LavprisVVS129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 40 mm x 1''. PN16. PP

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 40 mm x 1''. PN16. PP i 174 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 52 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 40 mm x 1''. PN16. PP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Georg Fischer IJOINT overgangsnippel 40 mm x 1''. PN16. PP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202652 kr2 kr (4%)
7. jan. 202654 kr1 kr (2%)
23. dec. 202553 kr1 kr (2%)
22. dec. 202554 kr1 kr (2%)
17. dec. 202553 kr2 kr (4%)
16. dec. 202555 kr2 kr (4%)
12. dec. 202553 kr2 kr (4%)
11. dec. 202555 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret