Gå til hovedindhold

+GF+ iJOINT plastfitting - Vinkelovergang 90 m. kompressionskobling/muffe, 40 mm x 1"

+GF+SanitetEAN: 8025351227243
Pris fra 68 krtil 205 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på iJOINT plastfitting - Vinkelovergang 90 m. kompressionskobling/muffe, 40 mm x 1" og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinkel 90° 40mm x 11/4 stale - iJOINT PN16. PP-NBR
68 kr
Til butik
Vinkel 90° 40mm x 11/4 stale - iJOINT PN16. PP-NBR billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kompressions fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 158400033
EAN: 8025351227243
Varenr.: 3505519
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT vinkel muffe/muffe 40 mm x 1 1/4"
68 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer IJOINT vinkel med muffe 40 mm x 1.1/4´´. 90 °. PN16. PP
68 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
iJOINT plastfitting - Vinkelovergang 90 m. kompressionskobling/muffe, 40 mm x 1"
69 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 40 mm x 1.1/4" vinkel 90° med muffe, PP, PN16
104,08 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Georg Fischer IJOINT vinkel med muffe 40 mm x 1.1/4''. 90°. PN16. PP
132,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint vinkel, til PEM rør, 90°, 1 1/4" x 40 mm
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, muffe, 1 1/4" x 40 mm
199 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, muffe, 1 1/4" x 40 mm
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iJOINT plastfitting - Vinkelovergang 90 m. kompressionskobling/muffe, 40 mm x 1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iJOINT plastfitting - Vinkelovergang 90 m. kompressionskobling/muffe, 40 mm x 1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
2Proshop DK68 kr107 krKøb
3Elvvs.dk68 kr68 krKøb
4WATTOO.DK69 kr69 krKøb
5EL-GROSSISTEN104,08 kr104,08 krKøb
6vvsfittings.dk132,5 kr132,5 krKøb
7CompletVVS139 kr139 krKøb
8BilligVVS DK199 kr199 krKøb
9LavprisVVS205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iJOINT plastfitting - Vinkelovergang 90 m. kompressionskobling/muffe, 40 mm x 1"

PriceData har fulgt prisen på iJOINT plastfitting - Vinkelovergang 90 m. kompressionskobling/muffe, 40 mm x 1" i 182 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for iJOINT plastfitting - Vinkelovergang 90 m. kompressionskobling/muffe, 40 mm x 1". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for iJOINT plastfitting - Vinkelovergang 90 m. kompressionskobling/muffe, 40 mm x 1" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202668 kr1 kr (1%)
30. apr. 202669 kr1 kr (1%)
20. jan. 202668 kr1 kr (1%)
7. jan. 202667 kr1 kr (2%)
30. dec. 202566 kr1 kr (1%)
25. dec. 202567 kr1 kr (2%)
24. dec. 202566 kr1 kr (1%)
22. dec. 202567 kr1 kr (2%)
21. dec. 202566 kr1 kr (1%)
16. dec. 202567 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret