Gå til hovedindhold

+GF+ iJOINT 32 x 25 x 32 mm tee, reduceret, PP, PN16

+GF+SanitetEAN: 8025351226055
Pris fra 68 krtil 189 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på +GF+ iJOINT 32 x 25 x 32 mm tee, reduceret, PP, PN16 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
T-stk. 32 x 25 x 32mm iJOINT PN16. PP-NBR
68 kr
Til butik
T-stk. 32 x 25 x 32mm iJOINT PN16. PP-NBR billede

Produktinformation

tee 32x25x32mm PP/NBR +GF+ iJOINT t/PErør

Produktspecifikationer

Kategori: 7922004611 - 888011360
EAN: 8025351226055
Varenr.: 339225
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 32 x 25 x 32 mm tee, reduceret, PP, PN16
103,93 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
T-stk. 32 x 25 x 32mm - iJOINT PN16. PP-EPDM
111 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT tee 32 x 25 x 32 mm
124 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint tee, til PEM rør, Ø32x25x32 mm
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint tee til PEM rør, 32x25x32 mm
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ iJOINT 32 x 25 x 32 mm tee, reduceret, PP, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ iJOINT 32 x 25 x 32 mm tee, reduceret, PP, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk68 kr68 krKøb
2EL-GROSSISTEN103,93 kr103,93 krKøb
3CS MEGASTORE DK111 kr150 krKøb
4Proshop DK124 kr163 krKøb
5CompletVVS139 kr139 krKøb
6BilligVVS DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for +GF+ iJOINT 32 x 25 x 32 mm tee, reduceret, PP, PN16

PriceData har fulgt prisen på +GF+ iJOINT 32 x 25 x 32 mm tee, reduceret, PP, PN16 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for +GF+ iJOINT 32 x 25 x 32 mm tee, reduceret, PP, PN16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for +GF+ iJOINT 32 x 25 x 32 mm tee, reduceret, PP, PN16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202668 kr1 kr (1%)
29. maj 202669 kr1 kr (1%)
15. maj 202668 kr3 kr (4%)
17. dec. 202571 kr4 kr (5%)
16. dec. 202575 kr4 kr (6%)
12. dec. 202571 kr4 kr (5%)
11. dec. 202575 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret