Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer IJOINT tee 50-40-50 mm. 90 °. PN16. PP

+GF+SanitetEAN: 8025351226093

Sammenlign priser på Georg Fischer IJOINT tee 50-40-50 mm. 90 °. PN16. PP og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
T-stk. 50 x 40 x 50mm - iJOINT PN16. PP-EPDM
169 kr
Til butik
T-stk. 50 x 40 x 50mm - iJOINT PN16. PP-EPDM billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kompressions fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 158400236
EAN: 8025351226093
Varenr.: 3505587
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT tee 50 x 40 x 50 mm
169 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer IJOINT tee 50-40-50 mm. 90 °. PN16. PP
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT tee 50-40-50 mm. 90 °. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT tee 50-40-50 mm. 90 °. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK169 kr208 krKøb
2Proshop DK169 kr208 krKøb
3Elvvs.dk169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer IJOINT tee 50-40-50 mm. 90 °. PN16. PP

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer IJOINT tee 50-40-50 mm. 90 °. PN16. PP i 164 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Georg Fischer IJOINT tee 50-40-50 mm. 90 °. PN16. PP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Georg Fischer IJOINT tee 50-40-50 mm. 90 °. PN16. PP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026169 kr6 kr (4%)
28. maj 2026163 kr6 kr (4%)
2. maj 2026169 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026167 kr15 kr (10%)
20. dec. 2025152 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret