Gå til hovedindhold

Garmin Venu X1 - Sort med skiferforstærket titanium - sportsur med bånd - nylon - sort - display 2 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 40 g

GarminArmbåndsureEAN: 0753759342760
Pris fra 5.068 krtil 5.540 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 472 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.676 kr 1. maj

Sammenlign priser på Garmin Venu X1 - Sort med skiferforstærket titanium - sportsur med bånd - nylon - sort - display 2 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 40 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5068 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Venu X1 Sort SmartWatch
5.068 kr
Til butik
Garmin Venu X1 Sort SmartWatch billede

Produktinformation

Garmin Venu X1 - Sort med skiferforstærket titanium - sportsur med bånd - nylon - sort - display 2" - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 40 g

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-02980-02
EAN: 0753759342760
Varenr.: 1003446371
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu X1 - Sort med skiferforstærket titanium - sportsur med bånd - nylon - sort - display 2 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 40 g
5.091 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu X1
5.091 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Garmin Venu X1 - 2" AMOLED, GPS, Wi‑Fi, sort
-17%5.299 kr
Før 6.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Garmin Venu X1 - 2" AMOLED, GPS, Wi‑Fi, sort
-17%5.319 kr
Før 6.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Venu X1 46mm GPS (black)
5.540 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu X1 - Sort med skiferforstærket titanium - sportsur med bånd - nylon - sort - display 2 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 40 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu X1 - Sort med skiferforstærket titanium - sportsur med bånd - nylon - sort - display 2 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 40 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.068 kr5.068 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.091 kr5.091 krKøb
3Proshop DK5.091 kr5.091 krKøb
4Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
5Vivas DK5.319 kr5.398 krKøb
6Komplett DK5.540 kr5.540 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Venu X1 - Sort med skiferforstærket titanium - sportsur med bånd - nylon - sort - display 2 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 40 g

PriceData har fulgt prisen på Garmin Venu X1 - Sort med skiferforstærket titanium - sportsur med bånd - nylon - sort - display 2 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 40 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.676 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 5.642 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.115 kr.

Den nuværende pris på 5.068 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Garmin Venu X1 - Sort med skiferforstærket titanium - sportsur med bånd - nylon - sort - display 2 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 40 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Garmin Venu X1 - Sort med skiferforstærket titanium - sportsur med bånd - nylon - sort - display 2 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ - 40 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.068 kr306 kr (6%)
2. jun. 20264.762 kr1 kr (0%)
1. jun. 20264.763 kr86 kr (2%)
31. maj 20264.677 kr81 kr (2%)
30. maj 20264.758 kr5 kr (0%)
29. maj 20264.753 kr228 kr (5%)
28. maj 20264.981 kr23 kr (0%)
27. maj 20265.004 kr24 kr (0%)
26. maj 20265.028 kr1 kr (0%)
23. maj 20265.029 kr24 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret