Gå til hovedindhold

Garmin Venu 4 - 41 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g

GarminArmbåndsureEAN: 0753759342869
Pris fra 3.534 krtil 4.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.185 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.442 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Garmin Venu 4 - 41 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3534 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Venu 4 41 mm Sort Grå SmartWatch
3.534 kr
Til butik
Garmin Venu 4 41 mm Sort Grå SmartWatch billede

Produktinformation

Garmin Venu 4 - 41 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2" - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-03013-02
EAN: 0753759342869
Varenr.: 1003634153
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4 - 41 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g
3.545 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4
3.545 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4 41mm GPS (black)
4.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Garmin Venu 4 41 mm smartwatch - AMOLED touch, GPS, sort
-2%4.699 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Venu 4 41 mm smartwatch - AMOLED touch, GPS, sort
-2%4.719 kr
Før 4.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu 4 - 41 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu 4 - 41 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.534 kr3.534 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.545 kr3.545 krKøb
3Proshop DK3.545 kr3.545 krKøb
4Komplett DK4.299 kr4.299 krKøb
5Boligcenter DK4.699 kr4.699 krKøb
6Vivas DK4.719 kr4.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Venu 4 - 41 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g

PriceData har fulgt prisen på Garmin Venu 4 - 41 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.422 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 4.289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.708 kr.

Den nuværende pris på 3.534 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Garmin Venu 4 - 41 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Garmin Venu 4 - 41 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.534 kr11 kr (0%)
29. maj 20263.545 kr38 kr (1%)
24. maj 20263.507 kr38 kr (1%)
22. maj 20263.545 kr15 kr (0%)
21. maj 20263.560 kr18 kr (1%)
20. maj 20263.578 kr11 kr (0%)
19. maj 20263.589 kr29 kr (1%)
14. maj 20263.560 kr2 kr (0%)
13. maj 20263.558 kr21 kr (1%)
12. maj 20263.537 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret