Gå til hovedindhold

Garmin Venu 4 - 41 mm - måne guld - smart ur med bånd - silikone - knogle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g

GarminArmbåndsureEAN: 0753759342845
Pris fra 3.594 krtil 4.519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 925 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.589 kr 25. maj

Sammenlign priser på Garmin Venu 4 - 41 mm - måne guld - smart ur med bånd - silikone - knogle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3594 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4
3.594 kr
Til butik
Garmin Venu 4 billede

Produktinformation

41 mm, måne guld, smart ur med bånd, silikone, knogle, håndledsstørrelse: 110-175 mm, display 1.2", 8 GB, Bluetooth, ANT+, Wi-Fi, 33 g

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: 010-03013-00
EAN: 0753759342845
Varenr.: 3436194
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Venu 4 41 mm Guld Cream SmartWatch
3.903 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4 - 41 mm - måne guld - smart ur med bånd - silikone - knogle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g
3.930 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4 41mm GPS (lunar gold/bone)
4.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Garmin Venu 4 41 mm AMOLED smartwatch - guld, GPS, Wi‑Fi
-6%4.499 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Venu 4 41 mm AMOLED smartwatch - guld, GPS, Wi‑Fi
-6%4.519 kr
Før 4.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu 4 - 41 mm - måne guld - smart ur med bånd - silikone - knogle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu 4 - 41 mm - måne guld - smart ur med bånd - silikone - knogle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.594 kr3.594 krKøb
2CompuMail DK3.903 kr3.903 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.930 kr3.930 krKøb
4Komplett DK4.299 kr4.299 krKøb
5Boligcenter DK4.499 kr4.499 krKøb
6Vivas DK4.519 kr4.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Venu 4 - 41 mm - måne guld - smart ur med bånd - silikone - knogle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g

PriceData har fulgt prisen på Garmin Venu 4 - 41 mm - måne guld - smart ur med bånd - silikone - knogle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g i 186 dage. Laveste pris i perioden er 3.589 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 4.848 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.881 kr.

Den nuværende pris på 3.594 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Garmin Venu 4 - 41 mm - måne guld - smart ur med bånd - silikone - knogle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Garmin Venu 4 - 41 mm - måne guld - smart ur med bånd - silikone - knogle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.594 kr12 kr (0%)
28. maj 20263.606 kr12 kr (0%)
26. maj 20263.618 kr29 kr (1%)
25. maj 20263.589 kr29 kr (1%)
22. maj 20263.618 kr285 kr (7%)
20. maj 20263.903 kr309 kr (9%)
14. maj 20263.594 kr12 kr (0%)
10. maj 20263.606 kr11 kr (0%)
9. maj 20263.617 kr64 kr (2%)
7. maj 20263.681 kr97 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret