Gå til hovedindhold

Garmin Venu 4 - 41 mm - sølv - smart ur med bånd - silikone - periwinkle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g

GarminArmbåndsureEAN: 0753759342852
Pris fra 3.545 krtil 4.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.374 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.299 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Garmin Venu 4 - 41 mm - sølv - smart ur med bånd - silikone - periwinkle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3545 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4 - 41 mm - sølv - smart ur med bånd - silikone - periwinkle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g
3.545 kr
Til butik
Garmin Venu 4 - 41 mm - sølv - smart ur med bånd - silikone - periwinkle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: Smartwatches
Farve: 1
Artikel nr.: 010-03013-01
EAN: 0753759342852
Varenr.: 24832744
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4
3.545 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Venu 4 41 mm Lilla Sølv SmartWatch
3.649 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4 41mm GPS (silver/periwinkle)
4.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Garmin Venu 4 41 mm smartwatch - AMOLED touch, GPS, sølv
4.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Venu 4 41 mm smartwatch - AMOLED touch, GPS, sølv
4.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu 4 - 41 mm - sølv - smart ur med bånd - silikone - periwinkle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu 4 - 41 mm - sølv - smart ur med bånd - silikone - periwinkle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.545 kr3.545 krKøb
2Proshop DK3.545 kr3.545 krKøb
3CompuMail DK3.649 kr3.649 krKøb
4Komplett DK4.299 kr4.299 krKøb
5Boligcenter DK4.899 kr4.899 krKøb
6Vivas DK4.919 kr4.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Venu 4 - 41 mm - sølv - smart ur med bånd - silikone - periwinkle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g

PriceData har fulgt prisen på Garmin Venu 4 - 41 mm - sølv - smart ur med bånd - silikone - periwinkle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g i 177 dage. Laveste pris i perioden er 3.299 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 4.650 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.824 kr.

Den nuværende pris på 3.545 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Garmin Venu 4 - 41 mm - sølv - smart ur med bånd - silikone - periwinkle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Garmin Venu 4 - 41 mm - sølv - smart ur med bånd - silikone - periwinkle - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 33 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.545 kr40 kr (1%)
28. maj 20263.505 kr2 kr (0%)
24. maj 20263.507 kr38 kr (1%)
22. maj 20263.545 kr15 kr (0%)
14. maj 20263.560 kr13 kr (0%)
12. maj 20263.547 kr248 kr (8%)
28. apr. 20263.299 kr248 kr (7%)
26. apr. 20263.547 kr13 kr (0%)
25. apr. 20263.560 kr30 kr (1%)
19. mar. 20263.590 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret