Gå til hovedindhold

Garmin Venu 4 - 45 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 135-200 mm - display 1.4 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 38 g

GarminArmbåndsureEAN: 0753759342876
Pris fra 3.602 krtil 4.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.017 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.299 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Garmin Venu 4 - 45 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 135-200 mm - display 1.4 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 38 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3602 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4 - 45 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 135-200 mm - display 1.4 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 38 g
3.602 kr
Til butik
Garmin Venu 4 - 45 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 135-200 mm - display 1.4 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 38 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: Pulsure
Farve: 2
Artikel nr.: 010-03014-00
EAN: 0753759342876
Varenr.: 24826514
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Venu 4 45 mm Sort Grå SmartWatch
3.603 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4
3.603 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin Venu 4 45 mm Sort Grå SmartWatch
4.229 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4 45mm GPS (black)
4.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Garmin Venu 4 smartwatch 45 mm - AMOLED, GPS, sort
-4%4.599 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Venu 4 smartwatch 45 mm - AMOLED, GPS, sort
-4%4.619 kr
Før 4.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu 4 - 45 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 135-200 mm - display 1.4 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 38 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu 4 - 45 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 135-200 mm - display 1.4 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 38 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.602 kr3.602 krKøb
2CompuMail DK3.603 kr3.603 krKøb
3Proshop DK3.603 kr3.603 krKøb
4Ultrashop4.229 kr4.229 krKøb
5Komplett DK4.299 kr4.299 krKøb
6Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
7Vivas DK4.619 kr4.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Venu 4 - 45 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 135-200 mm - display 1.4 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 38 g

PriceData har fulgt prisen på Garmin Venu 4 - 45 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 135-200 mm - display 1.4 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 38 g i 172 dage. Laveste pris i perioden er 3.299 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 4.263 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.681 kr.

Den nuværende pris på 3.602 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Garmin Venu 4 - 45 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 135-200 mm - display 1.4 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 38 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Garmin Venu 4 - 45 mm - skifer - smart ur med bånd - silikone - sort - håndledsstørrelse: 135-200 mm - display 1.4 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 38 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.602 kr1 kr (0%)
31. maj 20263.603 kr204 kr (5%)
29. maj 20263.807 kr215 kr (6%)
28. maj 20263.592 kr11 kr (0%)
27. maj 20263.603 kr8 kr (0%)
25. maj 20263.595 kr17 kr (0%)
24. maj 20263.578 kr11 kr (0%)
23. maj 20263.589 kr59 kr (2%)
21. maj 20263.648 kr54 kr (2%)
18. maj 20263.594 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret