Gå til hovedindhold

Garmin Venu - 45 mm AMOLED smartwatch med GPS, sølv

GarminArmbåndsureEAN: 0753759356811
Pris fra 3.536 krtil 4.299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 763 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.363 kr 5. maj

Sammenlign priser på Garmin Venu - 45 mm AMOLED smartwatch med GPS, sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3536 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Venu 4 45 mm Grøn Sølv SmartWatch
3.536 kr
Til butik
Garmin Venu 4 45 mm Grøn Sølv SmartWatch billede

Produktinformation

Garmin Venu 4 - 45 mm - sølv - smart ur med bånd - silikone - citron - håndledsstørrelse: 135-200 mm - display 1.4" - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 38 g

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-03014-02
EAN: 0753759356811
Varenr.: 1003634157
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4
3.545 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Garmin Venu - 45 mm AMOLED smartwatch med GPS, sølv
-19%3.899 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garmin Venu - 45 mm AMOLED smartwatch med GPS, sølv billede

Produktinformation

Smartwatch til træning og hverdagGarmin Venu er et elegant 45 mm smartwatch, der kombinerer stil med avanceret sundheds- og aktivitetsmåling. Den skarpe 1,4" AMOLED-skærm giver et klart overblik over skridt, puls, søvnkvalitet, vejret og dine notifikationer - direkte på håndleddet. Med indbygget GPS, GLONASS, Galileo, QZSS og ANT+ bliver dine løbe- og gåture registreret præcist, mens smarte funktioner som musikafspiller og smart-notifikationer gør hverdagen lettere.Funktioner til målrettet træningUrket gavner både begyndere og erfarne motionister med funktioner som træningsanbefalinger, intervaltræning, avancerede workouts og måling af træningseffekt. Puls kan måles automatisk eller manuelt, og du kan følge iltmætning i blodet, stressniveau, hudtemperatur og Body Battery via sensorer som barometrisk højde, gyroskop, accelerometer, termometer og blodilt. Smart vækning hjælper dig i gang på det rigtige tidspunkt.Designet til komfortVenu har en rund urkasse i polymer og rustfrit stål i sølv, beskyttet af Corning Gorilla Glass 3. Den bløde silikonerem passer til håndled på 135–200 mm. Uret er vandtæt til 5 ATM og vejer kun 38 g - behageligt døgnet rundt. Batteriet holder op til 12 dage i smartwatch-tilstand, og der er både Bluetooth og Wi‑Fi til hurtig synkronisering samt indbygget mikrofon og højttaler til praktisk brug.Skærm: 1,4" AMOLED, 454 × 454 px, berøringUrkasse: 45 mm, sølv; materiale: polymer og rustfrit stålGlas: Corning Gorilla Glass 3Rem: Silikone; håndledsomkreds 135–200 mmVandbestandighed: 5 ATMSensorer: Puls, blodilt, hudtemperatur, barometer, kompas, gyroskop, accelerometer, lysNavigation: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS; ANT+Smartfunktioner: Musikafspiller, smart-notifikationer, find min telefon, kalender, vejrudsigterTræning: Træningsanbefalinger, intervaltræning, avancerede træn...

Produktspecifikationer

Mærke: GARMIN
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.17g
EAN: 0753759356811
Varenr.: 2034073
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Venu - 45 mm AMOLED smartwatch med GPS, sølv
-19%3.919 kr
Før 4.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin Venu 4 45 mm Grøn Sølv SmartWatch
4.219 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Venu 4 45mm GPS (silver/citron)
4.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu - 45 mm AMOLED smartwatch med GPS, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu - 45 mm AMOLED smartwatch med GPS, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.536 kr3.536 krKøb
2Proshop DK3.545 kr3.545 krKøb
3Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb
4Vivas DK3.919 kr3.998 krKøb
5Ultrashop4.219 kr4.219 krKøb
6Komplett DK4.299 kr4.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Venu - 45 mm AMOLED smartwatch med GPS, sølv

PriceData har fulgt prisen på Garmin Venu - 45 mm AMOLED smartwatch med GPS, sølv i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.363 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 4.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.682 kr.

Den nuværende pris på 3.536 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Garmin Venu - 45 mm AMOLED smartwatch med GPS, sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Garmin Venu - 45 mm AMOLED smartwatch med GPS, sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.536 kr33 kr (1%)
31. maj 20263.569 kr22 kr (1%)
30. maj 20263.591 kr46 kr (1%)
29. maj 20263.545 kr29 kr (1%)
28. maj 20263.574 kr29 kr (1%)
27. maj 20263.603 kr13 kr (0%)
23. maj 20263.590 kr16 kr (0%)
12. maj 20263.574 kr211 kr (6%)
5. maj 20263.363 kr163 kr (5%)
2. maj 20263.526 kr40 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret