Gå til hovedindhold

Garmin Venu 3S - 41 mm - fransk grå - smart ur med bånd - silikone - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 40 g

GarminArmbåndsureEAN: 0753759314798
Pris fra 2.686 krtil 3.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 813 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.669 kr 25. maj

Sammenlign priser på Garmin Venu 3S - 41 mm - fransk grå - smart ur med bånd - silikone - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 40 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2686 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu 3S
2.686 kr
Til butik
Garmin Venu 3S billede

Produktinformation

41 mm, fransk grå, smart ur med bånd, silikone, håndledsstørrelse: 110-175 mm, display 1.2", 8 GB, Bluetooth, ANT+, Wi-Fi, 40 g

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: 010-02785-02
EAN: 0753759314798
Varenr.: 3362238
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Venu 3S 41mm GPS (french gray/soft gold)
-8%2.690 kr
Før 2.928 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Venu 3S 41 mm Beige Guld SmartWatch
2.829 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Venu 3S - 41 mm - fransk grå - smart ur med bånd - silikone - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 40 g
2.847 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sportsur Garmin Venu 3S 41 mm - AMOLED, GPS, guld/grå
-6%3.299 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sportsur Garmin Venu 3S 41 mm - AMOLED, GPS, guld/grå
-6%3.319 kr
Før 3.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Venu 3s
3.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu 3S - 41 mm - fransk grå - smart ur med bånd - silikone - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 40 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Venu 3S - 41 mm - fransk grå - smart ur med bånd - silikone - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 40 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.686 kr2.686 krKøb
2Komplett DK2.690 kr2.690 krKøb
3CompuMail DK2.829 kr2.829 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.847 kr2.847 krKøb
5Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
6Vivas DK3.319 kr3.398 krKøb
7Dustin DK3.499 kr3.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Venu 3S - 41 mm - fransk grå - smart ur med bånd - silikone - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 40 g

PriceData har fulgt prisen på Garmin Venu 3S - 41 mm - fransk grå - smart ur med bånd - silikone - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 40 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.639 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 3.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.850 kr.

Den nuværende pris på 2.686 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Garmin Venu 3S - 41 mm - fransk grå - smart ur med bånd - silikone - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 40 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Garmin Venu 3S - 41 mm - fransk grå - smart ur med bånd - silikone - håndledsstørrelse: 110-175 mm - display 1.2 - 8 GB - Bluetooth, ANT+, Wi-Fi - 40 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.686 kr4 kr (0%)
1. jun. 20262.690 kr21 kr (1%)
25. maj 20262.669 kr30 kr (1%)
23. maj 20262.699 kr153 kr (5%)
14. maj 20262.852 kr7 kr (0%)
13. maj 20262.845 kr16 kr (1%)
12. maj 20262.829 kr4 kr (0%)
7. maj 20262.825 kr3 kr (0%)
2. maj 20262.822 kr11 kr (0%)
30. apr. 20262.811 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret