Gå til hovedindhold

Fractal Design Meshify C - Tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172700081
Pris fra 520 krtil 1.029 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 509 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fractal Design Meshify C - Tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 520 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Meshify C Tower ATX Sort
520 kr
Til butik
Fractal Design Meshify C Tower ATX Sort billede

Produktinformation

Fractal Design Meshify C - Tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-CA-MESH-C-BKO
EAN: 7340172700081
Varenr.: 992984156
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fractal Design Meshify C Midi Tower Svart
-53%609 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fractal Design Meshify C Midi Tower Svart billede

Produktinformation

Fractal Design Meshify C. Formfaktor: Midi Tower, Modell: PC, Produktens färg: Svart. Strömförsörjning plats: Botten, Strömförsörjningsstorlekar som stöds: ATX. Frontfläktar installerade: 1x 120 mm, Frontfläktdiametrar som stöds: 120,140 mm, Bakre fläktar installerade: 1x 120 mm. Hårddiskstorlek som stöds: 2.5,3.5". Bredd: 212 mm, Djup: 395 mm, Höjd: 440 mm.

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
EAN: 7340172700081
Varenr.: A14547
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Meshify C Solid Side Panel - Kabinet - Miditower - Sort
621 kr
Til butik
Fractal Design Meshify C Solid Side Panel - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 200mm lang), front med 2 x USB 3.0 & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 172 mm, max grafikkortlængde: 31.5 cm, medfølgende kabinetkølere: 2 x 120mm front / 1 x 120mm bag, front panel: mesh, side vindue: metal, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-CA-MESH-C-BKO
EAN: 7340172700081
Varenr.: 2657486
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ATX kabinet Fractal Design Meshify C - sort tower
-25%639 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ATX kabinet Fractal Design Meshify C - sort tower
-24%659 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Meshify C - Tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd
698 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fractal Design - Meshify Kabinet - GEEKD.dk
702 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Meshify C Tower ATX Sort
1.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify C - Tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify C - Tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK520 kr520 krKøb
2Teknikproffset DK609 kr678 krKøb
3Proshop DK621 kr660 krKøb
4Boligcenter DK639 kr639 krKøb
5Vivas DK659 kr728 krKøb
6CS MEGASTORE DK698 kr737 krKøb
7Geekd702 kr702 krKøb
8Ultrashop1.029 kr1.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Meshify C - Tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Meshify C - Tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd i 182 dage. Laveste pris i perioden er 520 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 715 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 670 kr.

Den nuværende pris på 520 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Fractal Design Meshify C - Tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Fractal Design Meshify C - Tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026520 kr12 kr (2%)
25. maj 2026532 kr27 kr (5%)
27. apr. 2026559 kr11 kr (2%)
21. apr. 2026570 kr14 kr (2%)
18. mar. 2026584 kr13 kr (2%)
11. mar. 2026597 kr12 kr (2%)
4. mar. 2026609 kr13 kr (2%)
25. feb. 2026622 kr25 kr (4%)
4. feb. 2026647 kr64 kr (9%)
3. feb. 2026711 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret