Gå til hovedindhold

Fractal Design Meshify 2 - Gray TG Light Tint - Kabinet - Miditower - Grå

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172702450
Pris fra 1.665 krtil 1.839 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.638 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Fractal Design Meshify 2 - Gray TG Light Tint - Kabinet - Miditower - Grå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1665 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Meshify 2 Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Grå
1.665 kr
Til butik
Fractal Design Meshify 2 Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Grå billede

Produktinformation

Fractal Design Meshify 2 - Tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - grå - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-MES2A-04
EAN: 7340172702450
Varenr.: 997100226
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Meshify 2 - Gray TG Light Tint - Kabinet - Miditower - Grå
1.677 kr
Til butik
Fractal Design Meshify 2 - Gray TG Light Tint - Kabinet - Miditower - Grå billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 250mm lang), front med 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0 & lyd tilslutninger, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 185 mm, max grafikkortlængde: 47.6 cm, medfølgende kabinetkølere: 2 x 120mm front / 1 x 120mm bag, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: grå / sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-MES2A-04
EAN: 7340172702450
Varenr.: 2910519
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fractal Design - Meshify 2 Grå Kabinet - GEEKD.dk
1.839 kr
Til butik
Fractal Design - Meshify 2 Grå Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at bygge din ultimative gaming-maskine? 🚀 Fractal Design Meshify 2 Grå er kabinettet for dig, der ikke går på kompromis med køling og funktionalitet. Uanset om du samler din første high-end gaming-rig eller opgraderer dit eksisterende setup, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Computer Kabinet
EAN: 7340172702450
Varenr.: 42913474412781

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify 2 - Gray TG Light Tint - Kabinet - Miditower - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify 2 - Gray TG Light Tint - Kabinet - Miditower - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.665 kr1.665 krKøb
2Proshop DK1.677 kr1.677 krKøb
3Geekd1.839 kr1.839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Meshify 2 - Gray TG Light Tint - Kabinet - Miditower - Grå

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Meshify 2 - Gray TG Light Tint - Kabinet - Miditower - Grå i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.558 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 1.675 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.629 kr.

Den nuværende pris på 1.665 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Fractal Design Meshify 2 - Gray TG Light Tint - Kabinet - Miditower - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Fractal Design Meshify 2 - Gray TG Light Tint - Kabinet - Miditower - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.665 kr2 kr (0%)
26. maj 20261.667 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.664 kr5 kr (0%)
18. maj 20261.669 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.670 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.669 kr4 kr (0%)
8. maj 20261.665 kr4 kr (0%)
7. maj 20261.669 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.670 kr2 kr (0%)
3. maj 20261.668 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret