Gå til hovedindhold

Fractal Design Meshify 2 Compact - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172702320
Pris fra 954 krtil 1.599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 645 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 874 kr 23. maj

Sammenlign priser på Fractal Design Meshify 2 Compact - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 954 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fractal Design - Meshify 2 Compact Sort Kabinet - GEEKD.dk
954 kr
Til butik
Fractal Design - Meshify 2 Compact Sort Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Dit gaming-setup fortjener et kabinet der kombinerer pladsbesparelse med seriøs performance. Meshify 2 Compact leverer den perfekte balance mellem størrelse og funktioner, så du kan bygge det ultimative rig uden at overtage hele stuen. Dette kompakte mid-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Computer Kabinet
EAN: 7340172702320
Varenr.: 42913475068141
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Meshify 2 Compact Tårn ATX Ingen strømforsyning Sort
971 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Meshify 2 Compact - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd
1.009 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Meshify 2 Compact - Black Solid - Kabinet
1.085 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Meshify 2 Compact Tårn ATX Ingen strømforsyning Sort
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify 2 Compact - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify 2 Compact - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd954 kr954 krKøb
2CompuMail DK971 kr971 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.009 kr1.048 krKøb
4Proshop DK1.085 kr1.085 krKøb
5Ultrashop1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Meshify 2 Compact - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Meshify 2 Compact - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd i 178 dage. Laveste pris i perioden er 872 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 1.269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.007 kr.

Den nuværende pris på 954 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Fractal Design Meshify 2 Compact - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Fractal Design Meshify 2 Compact - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026954 kr80 kr (9%)
23. maj 2026874 kr60 kr (6%)
22. maj 2026934 kr20 kr (2%)
15. maj 2026954 kr9 kr (1%)
14. maj 2026945 kr1 kr (0%)
13. maj 2026944 kr8 kr (1%)
12. maj 2026936 kr53 kr (6%)
9. maj 2026883 kr4 kr (0%)
8. maj 2026879 kr4 kr (0%)
19. apr. 2026883 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret