Gå til hovedindhold

Fractal Design Meshify 2 Nano - Mini-ITX-tårn (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG mørk tone - USB/Lyd - for Aspect 12 RGB PWM Ion+ 2 Platinum Lumen S24 RGB

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172702627
Pris fra 621 krtil 1.099 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 478 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 548 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Fractal Design Meshify 2 Nano - Mini-ITX-tårn (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG mørk tone - USB/Lyd - for Aspect 12 RGB PWM Ion+ 2 Platinum Lumen S24 RGB og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 621 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Meshify 2 Nano Tower Mini ITX Sort
621 kr
Til butik
Fractal Design Meshify 2 Nano Tower Mini ITX Sort billede

Produktinformation

Fractal Design Meshify 2 Nano - Mini-ITX-tårn (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG mørk tone - USB/Lyd - for Aspect 12 RGB PWM; Ion+ 2 Platinum; Lumen S24 RGB

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-MES2N-01
EAN: 7340172702627
Varenr.: 1000718461
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Meshify 2 Nano - Mini-ITX-tårn (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG mørk tone - USB/Lyd - for Aspect 12 RGB PWM Ion+ 2 Platinum Lumen S24 RGB
627 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Meshify 2 Nano - Black TG Dark Tint - Kabinet - Miditower - Sort
627 kr
Til butik
Fractal Design Meshify 2 Nano - Black TG Dark Tint - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Minitower, Mini-ITX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 200mm lang), front med 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0 & lyd tilslutninger, 1 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 280mm radiator, max CPU køler højde: 167 mm, max grafikkortlængde: 16.7 cm, medfølgende kabinetkølere: 1 x 120mm front / 1 x 120mm bag, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-MES2N-01
EAN: 7340172702627
Varenr.: 3097039
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fractal Design Meshify 2 Nano Mini-ITX-kabinet, sort
671 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Fractal Design Meshify 2 Nano Mini-ITX - sort (hærdet glas)
-25%709 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Fractal Design Meshify 2 Nano Mini-ITX - sort (hærdet glas)
-25%729 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Meshify 2 Nano Tower Mini ITX Sort
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify 2 Nano - Mini-ITX-tårn (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG mørk tone - USB/Lyd - for Aspect 12 RGB PWM Ion+ 2 Platinum Lumen S24 RGB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify 2 Nano - Mini-ITX-tårn (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG mørk tone - USB/Lyd - for Aspect 12 RGB PWM Ion+ 2 Platinum Lumen S24 RGB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK621 kr621 krKøb
2CS MEGASTORE DK627 kr666 krKøb
3Proshop DK627 kr666 krKøb
4Teknikproffset DK671 kr750 krKøb
5Boligcenter DK709 kr709 krKøb
6Vivas DK729 kr798 krKøb
7Ultrashop1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Meshify 2 Nano - Mini-ITX-tårn (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG mørk tone - USB/Lyd - for Aspect 12 RGB PWM Ion+ 2 Platinum Lumen S24 RGB

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Meshify 2 Nano - Mini-ITX-tårn (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG mørk tone - USB/Lyd - for Aspect 12 RGB PWM Ion+ 2 Platinum Lumen S24 RGB i 184 dage. Laveste pris i perioden er 548 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 618 kr.

Den nuværende pris på 621 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Fractal Design Meshify 2 Nano - Mini-ITX-tårn (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG mørk tone - USB/Lyd - for Aspect 12 RGB PWM Ion+ 2 Platinum Lumen S24 RGB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Fractal Design Meshify 2 Nano - Mini-ITX-tårn (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort TG mørk tone - USB/Lyd - for Aspect 12 RGB PWM Ion+ 2 Platinum Lumen S24 RGB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026621 kr3 kr (0%)
29. maj 2026618 kr2 kr (0%)
27. maj 2026616 kr4 kr (1%)
26. maj 2026620 kr6 kr (1%)
25. maj 2026614 kr5 kr (1%)
24. maj 2026619 kr6 kr (1%)
23. maj 2026613 kr1 kr (0%)
22. maj 2026614 kr3 kr (0%)
21. maj 2026617 kr8 kr (1%)
20. maj 2026609 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret