Gå til hovedindhold

Fractal Design Meshify C TG - Black - Kabinet - Miditower - Sort

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7350041084891
Pris fra 616 krtil 1.199 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 583 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fractal Design Meshify C TG - Black - Kabinet - Miditower - Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 616 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Meshify C - Dark TG Tower ATX Sort
616 kr
Til butik
Fractal Design Meshify C - Dark TG Tower ATX Sort billede

Produktinformation

Fractal Design Meshify C - Dark TG - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-CA-MESH-C-BKO-TG
EAN: 7350041084891
Varenr.: 992738580
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Meshify C TG - Black - Kabinet - Miditower - Sort
619 kr
Til butik
Fractal Design Meshify C TG - Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 200mm lang), front med 2 x USB 3.0 & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 172 mm, max grafikkortlængde: 31.5 cm, medfølgende kabinetkølere: 2 x 120mm front / 1 x 120mm bag, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-CA-MESH-C-BKO-TG
EAN: 7350041084891
Varenr.: 2609103
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fractal Design Meshify C - Sort TG Tårn ATX Kabinet - GEEKD.dk
750 kr
Til butik
Fractal Design Meshify C - Sort TG Tårn ATX Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at give dit high-end gaming-setup den køling og det aggressive look det fortjener? 🎮 Fractal Design Meshify C kombinerer det ikoniske diamond-mesh design med professionel køleevne og stilren æstetik. Dette er kabinettet for seriøse gamere og s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Computer Kabinet
EAN: 7350041084891
Varenr.: 42480243409133
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fractal Design Meshify C midi tower - sort PC-kabinet
-23%829 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fractal Design Meshify C midi tower - sort PC-kabinet
-23%849 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fractal Design Meshify C Midi Tower Svart
-18%944 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Meshify C - Dark TG Tower ATX Sort
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify C TG - Black - Kabinet - Miditower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify C TG - Black - Kabinet - Miditower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK616 kr616 krKøb
2Proshop DK619 kr658 krKøb
3Geekd750 kr750 krKøb
4Boligcenter DK829 kr829 krKøb
5Vivas DK849 kr1.038 krKøb
6Teknikproffset DK944 kr1.013 krKøb
7Ultrashop1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Meshify C TG - Black - Kabinet - Miditower - Sort

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Meshify C TG - Black - Kabinet - Miditower - Sort i 153 dage. Laveste pris i perioden er 616 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 783 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 701 kr.

Den nuværende pris på 616 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Fractal Design Meshify C TG - Black - Kabinet - Miditower - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Fractal Design Meshify C TG - Black - Kabinet - Miditower - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026616 kr3 kr (0%)
9. maj 2026619 kr100 kr (14%)
25. apr. 2026719 kr6 kr (1%)
17. apr. 2026713 kr6 kr (1%)
13. apr. 2026719 kr6 kr (1%)
10. apr. 2026713 kr6 kr (1%)
10. mar. 2026719 kr100 kr (16%)
24. feb. 2026619 kr100 kr (14%)
3. jan. 2026719 kr64 kr (8%)
2. jan. 2026783 kr15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret