Gå til hovedindhold

Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Hvid Kabinet - GEEKD.dk

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172709657
Pris fra 610 krtil 1.498 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 888 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 372 kr 31. maj

Sammenlign priser på Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Hvid Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 610 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Hvid
610 kr
Til butik
Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Hvid billede

Produktinformation

Fractal Design Epoch - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-EPO1A-03
EAN: 7340172709657
Varenr.: 1003406828
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Epoch White TG - Kabinet - Miditower - Hvid
629 kr
Til butik
Fractal Design Epoch White TG - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 255mm lang), front med 2 x USB Type-A 5Gbps, 1 x USB Type-C 20 Gbps & lyd tilslutninger, 2 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360 (240mm top)mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 37.2 (34.5 with radiator in front) cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm front, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-EPO1A-03
EAN: 7340172709657
Varenr.: 3366569
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Fractal Design Epoch TG Mid Tower (hvidt)
899 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fractal Design Epoch Tg Clear Tint Midi Tower Hvid
999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Fractal Design Epoch - White TG Clear Tint
-30%1.049 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Fractal Design Epoch - White TG Clear Tint
-30%1.069 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Hvid
1.129 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Hvid Kabinet - GEEKD.dk
1.498 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Hvid Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Hvid Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK610 kr610 krKøb
2Proshop DK629 kr668 krKøb
3Komplett DK899 kr899 krKøb
4Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb
5Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
6Vivas DK1.069 kr2.268 krKøb
7Ultrashop1.129 kr1.129 krKøb
8Geekd1.498 kr1.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Hvid Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Hvid Kabinet - GEEKD.dk i 157 dage. Laveste pris i perioden er 372 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 628 kr.

Den nuværende pris på 610 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Hvid Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Hvid Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026610 kr2 kr (0%)
2. jun. 2026612 kr240 kr (65%)
31. maj 2026372 kr7 kr (2%)
24. maj 2026379 kr131 kr (26%)
17. maj 2026510 kr49 kr (9%)
10. maj 2026559 kr11 kr (2%)
3. maj 2026570 kr14 kr (2%)
26. apr. 2026584 kr13 kr (2%)
19. apr. 2026597 kr12 kr (2%)
17. apr. 2026609 kr36 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret