Gå til hovedindhold

Fractal Design Epoch XL Black TG RGB - Kabinet - Tower - Sort

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172710400
Pris fra 665 krtil 931 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 266 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fractal Design Epoch XL Black TG RGB - Kabinet - Tower - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 665 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Epoch XL RGB TG Black Tower Udvidet ATX Sort
665 kr
Til butik
Fractal Design Epoch XL RGB TG Black Tower Udvidet ATX Sort billede

Produktinformation

Fractal Design Epoch XL RGB TG Black - kabinet - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-EPO1X-04
EAN: 7340172710400
Varenr.: 1003829274
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fractal Design Epoche XL - sort TG RGB E-ATX kabinet
-45%769 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fractal Design Epoche XL - sort TG RGB E-ATX kabinet
-44%789 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Epoch XL RGB TG Black Tower Udvidet ATX Sort
849 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Epoch XL Black TG RGB - Kabinet - Tower - Sort
-25%931 kr
Før 1.234 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Epoch XL Black TG RGB - Kabinet - Tower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Epoch XL Black TG RGB - Kabinet - Tower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK665 kr665 krKøb
2Boligcenter DK769 kr769 krKøb
3Vivas DK789 kr858 krKøb
4Ultrashop849 kr849 krKøb
5Proshop DK931 kr970 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Epoch XL Black TG RGB - Kabinet - Tower - Sort

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Epoch XL Black TG RGB - Kabinet - Tower - Sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 665 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.210 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 894 kr.

Den nuværende pris på 665 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Fractal Design Epoch XL Black TG RGB - Kabinet - Tower - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Fractal Design Epoch XL Black TG RGB - Kabinet - Tower - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026665 kr88 kr (12%)
4. maj 2026753 kr86 kr (10%)
26. apr. 2026839 kr18 kr (2%)
20. apr. 2026857 kr17 kr (2%)
13. apr. 2026874 kr18 kr (2%)
10. apr. 2026892 kr99 kr (12%)
6. apr. 2026793 kr16 kr (2%)
30. mar. 2026809 kr16 kr (2%)
23. mar. 2026825 kr19 kr (2%)
16. mar. 2026844 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret