Gå til hovedindhold

PC kabinet Fractal Design Epoch Black TG Light Tint - Midi Tower

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172709640
Pris fra 622 krtil 1.149 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 527 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 22. apr.

Sammenlign priser på PC kabinet Fractal Design Epoch Black TG Light Tint - Midi Tower og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 622 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Sort
622 kr
Til butik
Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Sort billede

Produktinformation

Fractal Design Epoch - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-EPO1A-02
EAN: 7340172709640
Varenr.: 1003406827
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Epoch Black TG - Kabinet - Miditower - Sort
718 kr
Til butik
Fractal Design Epoch Black TG - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 255mm lang), front med 2 x USB Type-A 5Gbps, 1 x USB Type-C 20 Gbps & lyd tilslutninger, 2 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360 (240mm top)mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 37.2 (34.5 with radiator in front) cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm front, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-EPO1A-02
EAN: 7340172709640
Varenr.: 3366568
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Fractal Design Epoch TG Mid Tower (sort)
718 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fractal Design Epoch Tg Light Tint Midi Tower Sort
999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Fractal Design Epoch Black TG Light Tint - Midi Tower
-24%1.079 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Fractal Design Epoch Black TG Light Tint - Midi Tower
-24%1.099 kr
Før 1.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Sort
1.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PC kabinet Fractal Design Epoch Black TG Light Tint - Midi Tower koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PC kabinet Fractal Design Epoch Black TG Light Tint - Midi Tower koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK622 kr622 krKøb
2Proshop DK718 kr757 krKøb
3Komplett DK718 kr718 krKøb
4Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb
5Boligcenter DK1.079 kr1.079 krKøb
6Vivas DK1.099 kr2.298 krKøb
7Ultrashop1.149 kr1.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PC kabinet Fractal Design Epoch Black TG Light Tint - Midi Tower

PriceData har fulgt prisen på PC kabinet Fractal Design Epoch Black TG Light Tint - Midi Tower i 182 dage. Laveste pris i perioden er 579 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 717 kr.

Den nuværende pris på 622 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for PC kabinet Fractal Design Epoch Black TG Light Tint - Midi Tower. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for PC kabinet Fractal Design Epoch Black TG Light Tint - Midi Tower de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026622 kr81 kr (12%)
22. maj 2026703 kr4 kr (1%)
15. maj 2026707 kr4 kr (1%)
13. maj 2026703 kr4 kr (1%)
6. maj 2026707 kr27 kr (4%)
5. maj 2026680 kr101 kr (17%)
22. apr. 2026579 kr140 kr (19%)
21. apr. 2026719 kr140 kr (24%)
11. apr. 2026579 kr160 kr (22%)
10. apr. 2026739 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret