Gå til hovedindhold

Fractal Design Epoch White TG RGB - Kabinet - Miditower - Hvid

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172709688
Pris fra 866 krtil 1.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 853 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 663 kr 25. maj

Sammenlign priser på Fractal Design Epoch White TG RGB - Kabinet - Miditower - Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 866 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Epoch White TG RGB Clear tint ATX Hvid
866 kr
Til butik
Fractal Design Epoch White TG RGB Clear tint ATX Hvid billede

Produktinformation

Fractal Design Epoch - White TG RGB Clear tint - Mid tower - ATX - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-EPO1A-05
EAN: 7340172709688
Varenr.: 1003406830
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Epoch White TG RGB - Kabinet - Miditower - Hvid
872 kr
Til butik
Fractal Design Epoch White TG RGB - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 255mm lang), front med 2 x USB Type-A 5Gbps, 1 x USB Type-C 20 Gbps & lyd tilslutninger, 2 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360 (240mm top)mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 37.2 (34.5 with radiator in front) cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm front, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-EPO1A-05
EAN: 7340172709688
Varenr.: 3366571
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Fractal Design Epoch TG RGB Mid Tower (hvidt)
872 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Fractal Design Epoch White TG RGB (Midi Tower)
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Fractal Design Epoch White TG RGB (Midi Tower)
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Epoch White TG RGB - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Epoch White TG RGB - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK866 kr866 krKøb
2Proshop DK872 kr911 krKøb
3Komplett DK872 kr872 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr2.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Epoch White TG RGB - Kabinet - Miditower - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Epoch White TG RGB - Kabinet - Miditower - Hvid i 175 dage. Laveste pris i perioden er 663 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 868 kr.

Den nuværende pris på 866 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Fractal Design Epoch White TG RGB - Kabinet - Miditower - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Fractal Design Epoch White TG RGB - Kabinet - Miditower - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026866 kr1 kr (0%)
31. maj 2026867 kr2 kr (0%)
29. maj 2026869 kr1 kr (0%)
26. maj 2026870 kr207 kr (31%)
25. maj 2026663 kr40 kr (6%)
24. maj 2026703 kr90 kr (11%)
23. maj 2026793 kr3 kr (0%)
22. maj 2026790 kr2 kr (0%)
18. maj 2026792 kr3 kr (0%)
15. maj 2026795 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret