Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabanna Eau de Toilette - 100 ml

Pris fra 636 krtil 910 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 274 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 482,25 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabanna Eau de Toilette - 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 636 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana K by Dolce&Gabbana Eau De Toilette 100ml
-25%636 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce&Gabbana K by Dolce&Gabbana Eau De Toilette 100ml billede

Produktinformation

En ny æra af maskulinitet. Den varme omfavnelse af K by Dolce&Gabbana vækker straks følelsen af at være i Italien. Det fremkalder den friske duft af skovklædte toscanske bakker og en brise fra Middelhavet.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 55549
EAN: 8057971181544
Varenr.: 3137006
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana EdT (100ml)
-31%645 kr
Før 940 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana EdT (100ml) billede

Produktinformation

K by Dolce&Gabbana legemliggør en generøs og karismatisk ånd, en mand, der respekterer traditioner, men også omfavner her og nu. Frisk middelhavscitrus i form af siciliansk citron og blodappelsin bliver gjort funklende af duftens hjerte med muskatelsalvie, rav, sprød geranium og energigivende lavandin. Krydret rød peber bidrager til den stærke personlighed i K by Dolce&Gabbana og er sammensat af sensuelt cedertræ. Duften afrundes med to elegante grønne noter af vetiver og patchouli. - Topnoter: Siciliansk citron & blodappelsin - Hjertenoter: Lavandin & rød chili - Basisnoter: Cedertræ & patchouli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette til ham
Vægt: 408g
Artikel nr.: 55549
EAN: 8057971181544
Varenr.: B054457
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette 100 ml
655 kr
Til butik
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette 100 ml billede

Produktinformation

K by Dolce & Gabbana danner et generøst og karismatisk duftspor. En mand, som respekterer traditioner, men som også omfavner nutiden. Frisk citrus fra middelhavet i form af sicilianske citroner og blodappelsiner flyder sammen med parfumens hjerte af muskatsalvie, amber, geranium og energigivende lavendel. Krydret rød peber giver K by Dolce & Gabbana en stærk personlighed og kombineres med sensuelt cedertræ. Duften afrundes af to grønne og elegante noter af vetiver og patchouli. Topnote: Siciliansk Citron & Blodappelsin. Hjertenote: Lavendel & Rød Peber. Basenote: Cedertræ & Patchouli Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette 100 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: 55549
EAN: 8057971181544
Varenr.: 1024-372-0100
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabanna Eau de Toilette - 100 ml
757 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana K Pour Homme Eau De Toilette 100 ml
910 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabanna Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabanna Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK636 kr636 krKøb
2Bangerhead DK645 kr645 krKøb
3Lyko DK655 kr655 krKøb
4NordicFeel DK757 kr757 krKøb
5EauDeParfum.dk910 kr910 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabanna Eau de Toilette - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabanna Eau de Toilette - 100 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 482,24 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 746 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 582 kr.

Den nuværende pris på 636 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabanna Eau de Toilette - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabanna Eau de Toilette - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026636 kr20 kr (3%)
29. maj 2026616 kr95 kr (18%)
28. maj 2026521 kr115 kr (18%)
25. maj 2026636 kr115 kr (22%)
23. maj 2026521 kr115 kr (18%)
20. maj 2026636 kr19 kr (3%)
18. maj 2026655 kr134 kr (26%)
16. maj 2026521 kr119 kr (19%)
15. maj 2026640 kr2 kr (0%)
14. maj 2026642 kr26 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret