Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana - K by Dolce & Gabbana Intense Eau de Parfum - 100 ml

Pris fra 502 krtil 870 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 368 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 461 kr 2. maj

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana - K by Dolce & Gabbana Intense Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 502 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana K Intense EDP 100 ml
502 kr
Til butik
Dolce & Gabbana K Intense EDP 100 ml billede

Produktinformation

Frigør essensen af styrke og sofistikering med Dolce and Gabbana's K Intense EDP Spray for mænd, en duft skabt til den moderne mand. Lanceringen i 2024 viser, hvordan denne betagende duft er designet til at udtrykke karismens kraft, hvilket gør den til et essentielt tilbehør i enhver mands samling. Huset i en slank og stilfuld flaske, der afspejler mærkets elegance, gør denne 100 ml duft til den perfekte gave til dig selv eller manden, der værdsætter tidløs sofistikering. Fra første spray fanger de topnoter af safran sanserne og tilføjer et modigt og fascinerende twist til duften. Denne eksotiske krydderi skaber en tone af nysgerrighed og efterlader et varigt indtryk, perfekt til både professionelle omgivelser og afslappede sammenkomster. Når duften sætter sig, træder hjerte-noterne af figen frem og tilbyder en sød og beroligende dybde. Med sit middelhavspræg vækker figen billeder af solbeskinnede eftermiddage og tilfører en følelse af ro og forfriskning til duften. Det er en aroma, der let kan overgå fra dag til nat, og som passer til enhver lejlighed. Duften afsluttes med en kraftfuld base af læder, der giver et maskulint og robust finish, som perfekt komplementerer safran og figen. Læderet tilfører duften en rig og varig kvalitet, som efterlader et uforglemmeligt spor, der følger med dig, uanset hvor du går.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8057971187911
EAN: 8057971187911
Varenr.: 3336522
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Dolce & Gabbana K Pour Homme EDP Intense 100 ml
619 kr
Til butik
Dolce & Gabbana K Pour Homme EDP Intense 100 ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana K Pour Homme EDP Intense er en forførende og intens duft, der udstråler maskulinitet og selvtillid. Den kombinerer friske topnoter af citron, blodappelsin og lavendel med en varm base af cedertræ, patchouli og moskus. Denne Eau de Parfum Intense er perfekt til den moderne mand, der ønsker en karakterfuld duft, der varer hele dagen. Anvendelse: Påfør duften ved at sprøjte den på pulspunkter som håndled, hals og bag ørerne. Undgå at gnide duften efter påføring, da det kan ændre duftens sammensætning. Ideel til hverdagsbrug eller til specielle lejligheder, hvor du ønsker at efterlade et varigt indtryk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 8057971187911
EAN: 8057971187911
Varenr.: 8057971187911
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana K Eau De Parfume Intense 100ml
-25%637 kr
Før 850 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana - K by Dolce & Gabbana Intense Eau de Parfum - 100 ml
-38%685 kr
Før 1.110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Intense EdP (100 ml)
-28%795 kr
Før 1.110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana K Pour Homme Intense EDP 100 ml
-25%832,5 kr
Før 1.110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum 100 ml
833 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana K By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 100 ml
870 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana - K by Dolce & Gabbana Intense Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana - K by Dolce & Gabbana Intense Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK502 kr541 krKøb
2Beautycos DK619 kr619 krKøb
3Cocopanda DK637 kr637 krKøb
4BilligParfume.dk685 kr685 krKøb
5Bangerhead DK795 kr795 krKøb
6NiceHair.dk832,5 kr832,5 krKøb
7Lyko DK833 kr833 krKøb
8NordicFeel DK870 kr870 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana - K by Dolce & Gabbana Intense Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana - K by Dolce & Gabbana Intense Eau de Parfum - 100 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 461 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 511 kr.

Den nuværende pris på 502 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Dolce & Gabbana - K by Dolce & Gabbana Intense Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Dolce & Gabbana - K by Dolce & Gabbana Intense Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026502 kr18 kr (4%)
29. maj 2026484 kr18 kr (4%)
27. maj 2026502 kr35 kr (7%)
25. maj 2026467 kr11 kr (2%)
24. maj 2026478 kr22 kr (4%)
23. maj 2026500 kr30 kr (6%)
21. maj 2026470 kr30 kr (6%)
20. maj 2026500 kr30 kr (6%)
18. maj 2026470 kr2 kr (0%)
13. maj 2026472 kr57 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret