Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Parfum Parfum - 100 ml

Pris fra 484 krtil 1.120 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 636 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Parfum Parfum - 100 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 484 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dolce & Gabbana K Parfum Spray 100 ml
484 kr
Til butik
Dolce & Gabbana K Parfum Spray 100 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Dolce & Gabbana, Navn: Dolce & Gabbana K Parfum Spray 100 ml.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til ham
EAN: 8054754405095
Varenr.: D33338
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana K By Dolce&Gabbana Parfum 100 ml
-25%641 kr
Før 855 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce&Gabbana K By Dolce&Gabbana Parfum 100 ml billede

Produktinformation

K by Dolce&Gabbana Parfum er en intens og krydret woody-duft, der udstråler ren maskulinitet og magnetisk tiltrækningskraft. Denne dristige sammensætning kombinerer unikke noter for en sofistikeret og kraftfuld duftoplevelse.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 64021
EAN: 8054754405095
Varenr.: 3322742
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Parfum Parfum - 100 ml
825 kr
Til butik
Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Parfum Parfum - 100 ml billede

Produktinformation

En duft der gør indtrykK by Dolce&Gabbana Parfum leverer en intens, maskulin duft med karakter. En træagtig og krydret komposition, der skaber en magnetisk tilstedeværelse. Til manden der vil have en signaturduft, som virker med det samme.Duften er bygget op omkring tre kraftfulde noter: lakrids i toppen giver en fængende åbning, karamelliseret figen i hjertet tilføjer dybde, og sandelträ i bunden skaber varme og holdbarhed. Resultatet er en duft, der sidder fast og efterlader et stærkt indtryk.Skabt af parfumør Daphne Bugey eksklusivt til Dolce&Gabbana. En woody spicy duft til manden, der ved hvad han vil have.Intens og maskulin duftprofilLakrids, karamelliseret figen og sandelträLangvarig holdbarhed100 ml parfumeSkabt til den moderne mandSådan bruger du denSpray på pulspunkter: hals, håndled og bryst. Brug efter bad for bedst holdbarhed.En duft med attitude og styrke. Prøv den nu.

Produktspecifikationer

Kategori: Herreparfume
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 191616
EAN: 8054754405095
Varenr.: 191616
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce&Gabbana K by Dolce&Gabbana Parfum (100 ml)
-27%845 kr
Før 1.155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana Parfum EDP 100 ml
-25%866,25 kr
Før 1.155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Parfum 100 ml
867 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana K Pour Homme Parfum 100 ml
1.120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Parfum Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Parfum Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK484 kr533 krKøb
2Cocopanda DK641 kr641 krKøb
3NordicFeel DK825 kr825 krKøb
4Bangerhead DK845 kr845 krKøb
5NiceHair.dk866,25 kr866,25 krKøb
6Lyko DK867 kr867 krKøb
7EauDeParfum.dk1.120 kr1.120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Parfum Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Parfum Parfum - 100 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 484 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 913 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 728 kr.

Den nuværende pris på 484 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Parfum Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Parfum Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026484 kr157 kr (24%)
22. maj 2026641 kr157 kr (32%)
20. maj 2026484 kr35 kr (7%)
19. maj 2026519 kr6 kr (1%)
23. apr. 2026525 kr81 kr (13%)
21. apr. 2026606 kr6 kr (1%)
11. apr. 2026612 kr112,14 kr (15%)
10. apr. 2026724,14 kr30,86 kr (4%)
9. apr. 2026755 kr81 kr (12%)
27. mar. 2026674 kr33,87 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret