Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 100 ml

Pris fra 490 krtil 995 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 505 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 462 kr 22. maj

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 490 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana K (King) Edp Spray 100 ml
490 kr
Til butik
Dolce & Gabbana K (King) Edp Spray 100 ml billede

Produktinformation

Slip din indre konge løs med den fængslende duft af Dolce & Gabbana K (King) EDP Spray. Lanceret i 2019, denne duft fra det berømte modehus Dolce og Gabbana indkapsler essensen af ​​kongelig elegance og maskulin charme. Denne 3,4 oz flaske Eau de Parfum spray er lavet i Italien og er den perfekte tilføjelse til din duftsamling.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8054754403282
EAN: 8054754403282
Varenr.: 3308070
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana K by Dolce&Gabbana Eau De Parfum 100ml
-20%626 kr
Før 783 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 100 ml
840 kr
Til butik
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 100 ml billede

Produktinformation

En duft der gør indtrykK by Dolce & Gabbana Eau de Parfum leverer en markant duft der holder hele dagen. En parfume til manden der vil have noget der fungerer og skaber en varig effekt.Duften kombinerer frisk citrus med krydrede noter og en varm base. Blodappelsin og italiensk citron giver en energisk start, mens kardemomme og pimento tilføjer kant. Hjertet af geranium, salvie og lavendel balanceres af en maskulin base med cedertræ, patchouli og vetiver.Resultatet er en duft der passer til den moderne mand. Intens nok til at blive lagt mærke til, men stadig afbalanceret og nem at bære.Fordele:Langvarig duft der holder dagen igennemBalanceret komposition af citrus, krydderier og trænoterPasser til både hverdag og aftenMarkant uden at være overvældende100 ml giver lang holdbarhedAnvendelse:Spray på pulspunkter som håndled og hals. Påfør på ren hud for bedst effekt. Brug 2-3 spray for optimal dækning.En pålidelig herredoft der leverer resultater. Prøv den nu.

Produktspecifikationer

Kategori: Herreparfume
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 189187
EAN: 8054754403282
Varenr.: 189187
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana EdP (100 ml)
-5%995 kr
Før 1.045 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana Eau De Parfum 100 ml
995 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK490 kr529 krKøb
2Cocopanda DK626 kr626 krKøb
3NordicFeel DK840 kr840 krKøb
4Bangerhead DK995 kr995 krKøb
5Lyko DK995 kr995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 100 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 462 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 804 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 554 kr.

Den nuværende pris på 490 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026490 kr14 kr (3%)
27. maj 2026476 kr14 kr (3%)
22. maj 2026462 kr3 kr (1%)
20. maj 2026465 kr4 kr (1%)
15. maj 2026469 kr1 kr (0%)
14. maj 2026468 kr4 kr (1%)
9. maj 2026472 kr14 kr (3%)
7. maj 2026486 kr57 kr (10%)
6. maj 2026543 kr64 kr (13%)
30. apr. 2026479 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret