Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette - 50 ml

Pris fra 402 krtil 518 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 367,89 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 402 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana K by Dolce&Gabbana Eau De Toilette 50ml
-20%402 kr
Før 503 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce&Gabbana K by Dolce&Gabbana Eau De Toilette 50ml billede

Produktinformation

En ny æra af maskulinitet. Den varme omfavnelse af K by Dolce&Gabbana vækker straks følelsen af at være i Italien. Det fremkalder den friske duft af skovklædte toscanske bakker og en brise fra Middelhavet.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 55543
EAN: 8057971181483
Varenr.: 3137004
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana K EdT, 50 ml.
-39%405 kr
Før 660 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana K EdT, 50 ml. billede

Produktinformation

Oplev essensen af maskulinitet med K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette. Denne duft er en hyldest til den moderne mand, der er både selvsikker og karismatisk. Med en kombination af friske citrusnoter og varme træagtige toner fremstår duften både energisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 8057971181483
Varenr.: DG--0081
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana EdT (50ml)
-31%477 kr
Før 690 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana EdT (50ml) billede

Produktinformation

Et nyt ikon er landet. K By Dolce & Gabbana hylder manden med en stærk og enestående personlighed. Han er selvsikker, karismatisk og omsorgsfuld og med en medfødt sensualitet er han ?King of everyday life?. Duften er inspireret af Italiens solrige landskab og har en frisk åbning med en blanding citron og blodappelsin. I midten præsenteres en varm og let krydret aroma i form af rød pimento peber, som dernæst blandes med cedertræ og patchouli for en dybt forførende og uforglemmelig duft. Med et stærkt, ikonisk og unikt design, er K by Dolce &Gabbana duften til den moderne mand med royal karakter.

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette til ham
Vægt: 274g
Artikel nr.: 55543
EAN: 8057971181483
Varenr.: B054456
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette - 50 ml
481 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette 50 ml
518 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK402 kr402 krKøb
2Brandshop405 kr405 krKøb
3Bangerhead DK477 kr477 krKøb
4NordicFeel DK481 kr481 krKøb
5Lyko DK518 kr518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette - 50 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 356,95 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 501 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 414 kr.

Den nuværende pris på 402 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026402 kr3 kr (1%)
5. maj 2026405 kr11,95 kr (3%)
3. maj 2026416,95 kr11,95 kr (3%)
21. apr. 2026405 kr38,64 kr (9%)
20. apr. 2026443,64 kr38,64 kr (10%)
31. mar. 2026405 kr16,05 kr (4%)
30. mar. 2026388,95 kr
20. mar. 2026388 kr20,11 kr (5%)
19. mar. 2026367,89 kr
17. mar. 2026367,9 kr19,1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret